Dajte Vašim schodom brand a posilnite firemnú identitu

30. 11. -0001 | Obecné

Jednou z veľa predností kamenných kobercov je možnosť vyobrazenia firemných log a nápisov priamo na ich povrch. Vďaka tomu sa otvára možnosť, ako dizajnovo a nápadito rozvíjať firemnú identitu, zaujať prichádzajúcich zákazníkov alebo motivovať zamestnancov.

Vyobrazenie najrôznejších nápisov, piktogramov a log je možné realizovať pri pokládke nového kamenného koberca v rámci všetkých systémov TopStone. Od vonkajších chodníkov, terás a schodíšť, cez vnútorné chodby a zasadacie miestnosti až po zvislé plochy recepčných pultov.

Vchod do sídla je vizitkou spoločnosti

Ak chcete vzbudiť pozornosť prichádzajúcich návštev vašich obchodných partnerov alebo klientov, je vhodné začať už skôr, než sa návštevy stretnú s milou recepčnou. A to priamo pred vchodom do budovy alebo prevádzkarne. Okrem celkovej úpravy nehnuteľnosti, v ktorej sídlite, sa veľký dôraz kladie na samotný vzhľad vstupu do budovy. Udržované sídlo s uprataním a upraveným vstupom je totiž vizitkou spoločnosti. V návštevách vzbudzuje pocit dôveryhodnosti a prosperity.

Celkový dojem naviac podtrhnete vhodne zvoleným detailom, ktorým môže byť umiestnenie firemného loga alebo nápisu na prístupových schodoch. A práve schodiská sú veľmi účinnou formou ako u prichádzajúcih návštev vzbudiť pozornosť a vnuknúť podvedomú informáciu či emóciu. Pri chôdzi po schodoch sa totiž každý pozerá pod nohy. Niektorí pohľad sústredia ďalej, iní krátko. I to ale stačí k podvedomej registrácií podnetov a informácií.

Čím sú nápisy na schodoch užitočné?

Umiestnenie nápisov a vizuálu log na schodiskách sú vhodné pre firmy, neziskové organizácie, záujmové združenia, ale taktiež školy a vzdelávacie inštitúcie.

Firemné logá na kamennom koberci TopStone posilujú brand spoločnosti. Nápisy pre zmenu môžu heslovito vyjadriť firemnú filozofiu a víziu spoločnosti či neziskovej organizácie.

V školách a vzdelávacích inštitúciach výborne fungujú nápisy anglických slovíčok a frázi, ale taktiež fyzikálnych vzorcov alebo letopočtov s popisom historických udalostí, ktoré si žici jednoducho zapamätajú.

Ak sa chcete odlíšiť a vystúpiť z rady, tak firemné nápisy a loga na kamenných kobercoch TopStone sú k tomu skvelou príležitosťou.