Dodajte stenám moderný vzhľad s epoxidovými stierkami či nástennými kamennými kobercami

3. 11. 2017

Pôsobí váš byt neútulnea cítite sa v ňom zviazaní? Radi by ste obývaciu miestnosť, pracovňu alebo kúpeľňu vizuálne oživili, ale neviete ako na to?  Poradíme vám. Dizajnové stenové stierky a mramorové steny úplne zmenia atmosféru vášho bytu.

TopStone ponúka dve úplne unikátne a dizajnové riešania pre úpravu interiérových stien. Prvým z nich sú nové epoxidové stierky a nátery, ktoré ss dajú použiť ako na podlahy, tak i na steny. Druhým moderným riešením sú kamenné a mramorové nástenné koberce z rady TopStone TopWall.

Dizajnové epoxidové nátery

Epoxidové stierky a nátery sú novým produktom z divíze stavebnej chémie od spoločnosti TopStone. Tieto stierky a nátery sa primárne aplikujú na podlahy, svoje exkluzívne využitie ale nájdu i na stenách. Oproti podlahovej stierke disponujú stenové systémy hustejšou konzistenciou.

Vďaka vodeodolným vlastnostiam sú epoxidové stierky na steny vhodné pre ošetrenie stien kúpeľní, sprchových kútov a wellness centier. Použiť sa dajú tiež na chodbách bytových domov, v moderných obývacích miestnostiach či v komerčných priestoroch, ateliéroch i showroomoch.

Stenu stačí očistiť od pôvodnej výmaľby, napenetrovať a oceľovým hladítkom natiahnúť stierku TopStone EP22 Thixo či produkty EP01, EP02, EP12, EP13 a EP41.

Nebojte sa dizajnovej mramorovej steny

Patričný moderný nádych obývacej miestnosti, spálne alebo pracovne dodáte dizajnovým prvkom v podobe mramorové steny TopWall. Mramorové a kamienkové steny TopStone sa dobre vynímajú za televiziou alebo ako doplnok obývacej steny. Rovnako dobre môžete napríklad tromi rôzne širokými vertikálnymi kamienkovými pruhy spestriť veľké nástenné plochy.

Stenový systém TopWall oceníte i pri obkladaní soklov krbov alebo kuchynských barových stien. Kamenná stena TopStone vyniká čistými liniami, vysokou estetičnosťou a nadčasovým dizajnom. Zároveň sú kamienkové steny praktické. Disponujú vysokou mechanickou odolnosťou a jednoducho sa čistia.

Stenový systém TopWall je k dodaniu s riečnymi obliakmi  alebo mramorovými kamienkami v široké palete farebných odtieňov. S farebným kontrastom kamienkov a vhodne zvolenej výmaľbe vytvoríte moderný a pritom útulný byt.