Farebná hra jesene

30. 11. -0001 | Obecné

Jeseň je pre mnohých najkrásnejším ročným obdobím. Deň sa skracuje, chlad sa ľahko vkráda pod kožu a príroda sa pripravuje na príchod zimy. A práve v tomto období sa naskytá pohľad na úchvatne sfarbené stromy, ktoré žiaria v pestrých farebných odtieňoch od žltej cez červenú až po hnedú. Ak ani Vám nie sú tieto farby cudzie, preneste si kúsok jesene aj do Vášho bytu.

Jesenné odtiene sú farbami pokoja vyrovnanosti a harmónie. Rovnako ako príroda prechádza do obdobia vegetačného pokoja, tak aj Vy s jesennými farbami jednoducho vytvoríte harmonický a útulný interiér.

Stačí k tomu málo. Do hnedej a béžovej farby v kombinácií so žltou a červenou môžete zladiť bytový textil v podobe návlečiek na vankúše, diek a závesov alebo prestierania. A pokiaľ sa chcete z upokojujúcich jesenných odtieňov tešiť celoročne tak aj na Vás TopStone myslí.

Harmóniu do bytových a nebytových interiérov vnesú kamenné koberce a stenové systémy TopStone s kamienkami vo farbách napríklad Arabescato alebo Kréta.

Zatiaľ čo v riečnych kamienkoch Kréta dominujú okrové a nažltlé odtiene, tak aj plnivo Arabescato vyniká nádhernou kombináciou javorovej červenej, jantárovej a hnedej farby v kontraste s jasne bielymi odtieňmi riečnych kamienkov. Farebná škála TopStone je však omnoho širšia.

Farebné kombinácie vedia pôsobiť upokojujúcim dojmom a sú vhodné ako do interiérov tak aj na terasy, balkóny a do zimných záhrad.