Inšpirácie na použitie stenového systému TopWall

30. 11. -0001 | Obecné

Pred pár dňami sme vyhlásili súťaž o najzaujímavejší výrobok z materiálu TopWall. Aby ste načerpali inšpiráciu, prinášame Vám niekoľko užitočných tipov na využitie kamienkového koberca TopWall.

Praktická šatníková stena

K odkladaniu kabátov v každej predsieni väčšinou slúžia nábytkové zostavy s vešiaky. Tie však zaberajú príliš miesta a odložené mokré bundy môžu nábytok poškodiť. Dochádza totiž k nasiaknutiu vlhkosti do dyhy, ktorá sa po čase skrúti a od drevotrieskovej dosky sa odlepí.

Designovú odkladaciu stenu s nízkymi nákladmi a s minimálnym požiadavkom na priestor si vďaka kamienkovému kobercu TopStone TopWall zrealizujete sami. Inšpiráciu nájdete v článku Vyrobte si kamienkovú stenu pre odkladanie kabátov.

Jedinečná kuchynská linka

Neviete, akým materiálom obložiť stenu za kuchynskou linkou? Uvažujete o obkladoch, skle alebo laminátovej doske? Zvoliť môžete práve kamienkový koberec TopWall. Riečne kamienky spojené živicou vytvárajú nezameniteľný design. Povrch je bezšpárovrý, jednoducho čistiteľný a odolný voči mastnote a vlhkosti. Výhodou je rýchla a nenáročná inštalácia a dostupná cena materiálu. Viac sa dočítate v článku aký materiál zvoliť na stenu za kuchynskou linkou.

Štýlová obývacia stena

Mramorové a riečne steny TopStone TopWall sa skvelo vynímajú za televíziou alebo ako doplnok obývacích stien. Rovnako dobre môžete napríklad troma rôznymi širokými vertikálnymi kamienkovými pruhmi spestriť veľké nástenné plochy na chodbách, v izbách alebo pracovniach. Inšpirujte sa v článku ako zútulniť Váš byt.

Moderné sprchové kúty

Nástenný systém TopStone TopWall plnohodnotne nahradzuje keramické obklady. Bez problémov ho preto môžete použiť v kúpeľniach. Obzvlášť impozantným dojmom pôsobia obloženia sprchového kútu. V televíznom programe "Jak se staví sen" sme sa podieľali na rekonštrukcii kúpeľne v ktorej sme vytvorili moderný a praktický sprchový kút. Výsledok rekonštrukcie nájdete v článku Premena starej kúpeľne.

Rekonštrukcia krbových soklov

Máte doma krb, ktorý už má svoje najlepšie roky za sebou? Dajte mu druhú šancu. Kamienkovým kobercom TopStone pre zvislé plochy jednoducho renovujete sokle a ďalšie vonkajšie časti krbov. Kameň a oheň k sebe neodmysliteľne patria a oba prvky sa v bytovom designu skvelo doplňujú. Návod nájdete v článku Renovácia krbových soklov.

Množstvo tipov nekončí…

Vyššie zmieňované tipy množstvom využitia kamienkového koberca TopWall pre zvislé plochy nekončia. Materiál je užitočný pre vytvorenie mobilnej zásteny, kamienkovej kúpeľňovej dosky alebo renováciou plota, vonkajších soklov a celej rady ďalších výrobkov.

Výššie menované množstvo môžete vytvarovať a zhmotniť s materiálom TopWall Vaše predstavy v podobe ťažítok, stojankov, misiek, váz, solitérov a pod…..

Všetko záleží iba na Vašej kreativite a zručnosti. Budeme sa tešiť na Vaše originálne a zaujímavé výrobky. Neváhajte a súťažte s TopStone :)

Váza z kamínkového koberce TopStoneadventní svícen TopStonesvícen topstone