Jarné čistenie kamienkových kobercov

30. 11. -0001 | Obecné

Jar je predovšetkým o prebúdzaní prírody, príprave záhrad a taktiež o dôkladnom uprataní po zime. Je na čase pretriediť nepotrebné veci, pozametať príjazdové cesty a zbaviť záhradné chodníčky a terasy nánosov šedi, ktoré tu po sebe zima a hlavne vykurovacia sezóna zanechala.

Jednoduché umývanie vysokotlakovým čističom

Výhodou kamienkových podláh TopStone je ich jednoduchá údržba. Vďaka epoxidovému spojivu, ktoré zaručuje súdržnosť kamenného koberca je podlaha odolná voči rôznym druhom znečistenia. Pri umývaní kamiennkovej podlahy jednoducho postačí hadica s vodou alebo tlakový čistič, ktorý spoľahlivo odstráni všetky nánosy prachu a špiny. Pri použití tzv. wapky nemusíte mať strach, že by tlak vysokotlakového čističa podlahu poškodil. Prúdom vody potom stačí miesto po mieste dôkladne umyť. Máte tak zaručené, že Vaša terasa, chodníček alebo prístupová cesta znovu získa svoju pôvodnú krásu.

Vráťte podlahe lesk s revitalizačným náterom

Postupom času a pôsobením poveternostných vplyvov sa môže stať, že podlaha po niekoľkých rokoch stratí svoj pôvodný lesk. Nie je to však nič zlé. Pokiaľ si ale prajete kamienkovej podlahe navrátiť pôvodný lesk, posilniť jej väzby a predĺžiť tak jej životnosť, použite revitalizačný náter TopVital. Tento dvojzložkový náter sa ľahko aplikuje maliarskym valčekom alebo štetcom priamo na čistú a dokonale suchú podlahu. Po vytvrdnutí tvorí číry povrch, ktorý podlahe TopStone navracia pôvodný vzhľad. Takto revitalizovaný povrch je pochôdzi po 24 hodinách. Údržba kamenných podláh TopStone nie je nič zložitého, preto privítajte jar včasným uprataním, aby ste si na Vašej terase mohli čo najskôr vychutnávať hrejivé lúče slniečka.