Jednoduchá starostlivosť o podlahy TopStone

30. 11. -0001 | Obecné

Interiérovú podlahu vyberáme nielen podľa designu a úžitkových vlastností, ale aj podľa toho, ako je podlaha náročná na údržbu. A práve podlahy TopStone vynikajú ľahkou údržbou. Doma si prajeme mať čisto a útulne, obzvlášť, keď upratovanie nie je našou najobľúbenejšou aktivitou. Naviac zápasiť s ťažkým vysávačom a vymotávať sa z dlhej elektrickej šnúry nie je moc komfortné. Ale čo robiť, keď omrvinky na podlahe a chlpy od domácich maznáčikov stále pribúdajú. Ba čo viac, z kobercov sa podarí povysávať len niekoľko percent prachu a nečistôt. Z tohto dôvodu nie sú koberce vhodné pre alergikov trpiacich na prach a roztoče.

Podlahy TopStone upracete behom niekoľkých minút

Až by sa dalo povedať, že podlahy TopStone nemusíte skoro vôbec upratovať. Nie je to však pravda, ale ich údržba je tak jednoduchá a rýchla, že si ani nespomeniete, kedy naposledy ste upratovali. Kamienkový povrch vďaka svojej jedinečnej štruktúre stačí len ľahko vysať, prípadne u uzavretých povrchov TopStone Lock či TopStone Clear pozametať alebo vytrieť vlhkou handrou. Podlahy TopStone sú preto vhodné pre alergikov.

Automatické upratanie s robotickým vysávačom

Pre tých čo by si radi upratovanie ešte viac uľahčili, je tu dobrá správa. Podlahy TopStone sú ideálne pre robotické vysávače, ktoré dokonale pozbierajú každé smietky z podlahy. To je veľkou výhodou oproti kobercom, s ktorými si robotické vysávače príliš neporadia. O robotický vysávač sa nemusíte starať, ovládať ho, alebo napríklad dávať na neho pozor, aby nespadol zo schodov. Sám totiž dobre vie, v ktorý deň má upratovať a aké miestnosti vysávať. Zároveň je ohľaduplný k vašim stenám a nábytku. Vďaka špeciálnym senzorom nenaráža do nábytku, ani domácich maznáčikov a vie povysávať všetky rohy v miestnosti.Ďalšou výhodou podláh TopStone je, že sú bezšpárové a nevyžadujú medzi miestnosťami žiadne prahy. Robotický vysávač, tak môže ľahko jazdiť z miestnosti do miestnosti a upratovať, zatiaľ čo Vy trávite svoj voľný čas vonku s deťmi.