Lacné omladenie kúpeľne v 3 krokoch

23. 4. 2015 | Obecné

Lacné omladenie kúpeľne v 3 krokoch

 

Hovoríte si, že vašej kúpeľne niečo chýba? Už vám zovšednela a potrebuje omladiť? Poradíme vám ako lacno a hlavne s minimom úsilia dáte vašej kúpeľne nový vzhľad.

 

Začnite maľovaním

Kúpeľňa rázom prekukne, keď vymaľujete strop a obvodové steny. Čím svetlejší odtieň zvolíte, tím viac bude viditeľný efekt. Predovšetkým biela farba kúpeľňu prejasní a hodí sa k väčšine typov obkladov.

 

Zamerajte sa na podlahu

Ak kúpeľňová dlažba má zájdené a nevzhľadné špáry, môžete ich vyčistiť a revitalizovať špárovacou hmotou. Ak je ale dlažba čiastočne popraskaná a celkovo zájdená vyplatí sa jej výmena. Obavy z demolácie starej dlažby však nie sú na mieste. Novú kúpeľňovú podlahu jednoducho zhotovíte s kamenným kobercom TopStone. Ten môžete položiť i na starý povrch, akým sú dlaždice.

Výhodou kamenného koberca je rýchla pokládka, ktorú zvládnete samy, a jedinečný prírodny vzhľad. Povrch je naviac bezšpárový a s uzavrenou štruktúrou TopStone LockHard neprepúšťa vodu.

I keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať výmena kúpeľňovej podlahy je veľkým krokom, ktorý vašu kúpeľňu výrazne skrášlí.

 

Nezabudnite na doplnky

I kúpeľňa je vhodná pre pár nevyhnutných doplnkov. S kamennou podlahou zladíte farby uterákov, froté rukaví i sanitárnych drobností, ktorými sú tégliky na kefky či dávkovače mydla. Sviežosť kúpeľni taktiež dodáte živou kvetinou.

Počas víkendu, tak môete svoju kúpeľňu premeniť k nespoznaniu.