Miesta pre odkladanie bicyklov spevnia aj odvodnia kamenný koberec

30. 11. -0001 | Obecné

Z nášho TopStone blogu iste dobre viete, že rozsah použitia kamienkového koberca je naozaj široký. Kamienková podlaha je vhodná ako pre interiéry tak aj pre exteriéry, ktorými sú vonkajšie terasy, záhradné chodníky alebo aj príjazdové cesty. Dnes Vám prezradíme ďalší tip na originálne použitie.

Pokiaľ radi jazdíte na bicykli, zbystrite. Koľkokrát sa Vám stalo, že ste zastavili pri obchode, cukrárni alebo reštauračnej terase a chceli si zaparkovať bicykel do stojanu? Lenže v ten deň pršalo a vyhradené miesta pre bicykle boli plne blatových kaluží.

A práve takýmto zážitkom sa dá predísť. Stačí miesta pre parkovanie bicyklov spevniť kamienkovým kobercom TopStone. Prednosťou samonosného povrchu pre nespevnené plochy je vodepriepustnosť bez nutnosti spádovania plochy a napojení na odvodnenie. Dažďová voda prirodzene vsakuje do podložia. Prírodný povrch zároveň zaujme svojim jedinečným vzhľadom a vyniká dlhou životnosťou a odolnosťou voči mrazom aj posypovým soliam.

Rýchla realizácia bez čakania

Obrovskou prednosťou, ktorou vyniká kamienkový koberec TopStone pre nespevnené povrchy je rýchla realizácia, bez nutnosti technologickej prestávky. Jednoduchý proces realizácie zvládnete v štyroch krokoch.

aplikace TopStone na nezpevněný podklad