Na rekonštrukcie domových podmuroviek a soklov využite dekoratívne omietky TopStone Decor SandSystém

11. 10. 2019

           Pred niekoľko týždňami sme na trh uviedli nový omietkový systém TopStone Decor SandSystém, s ktorým rýchlo a ľahko zhotovíte vnútorné i vonkajšie dekoratívne omietky. Inšpirujte sa, aké možnosti v segmente dekoratívnych omietok TopStone ponúka.           

O       dpadáva vám omietka z podmurovky či z domového sokla? Potrebujete renovovať stĺpy, piliere a vstupné portály? Realizujete zateplenie domu a radi by ste dali domovému sokla nový vzhľad? Potom využite             mozaikové dekoratívne omietky Topstone Decor SandSystém.

Dekoratívna omietka, známa tiež ako marmolit či mozaiková omietka, sa používa k úprave soklov, domových podmuroviek, vstupných portálov, pilierov a ďalšie zvislých plôch. A to ako v exteriéroch, tak i v interiéroch. Pozrite sa na široké využitie dekoratívnych omietok TopStone. 

TIP: Omietka na sokle skvele slúži k estetickej úprave nielen domových podmuroviek a portálov. Ak máte napríklad na záhrade starú studňu s betónovou skružou, potom práve s dekoratívnou omietkou skvele premeníte nevzhľadný šedý betón v moderne vyzerajúce súčasť záhrady.

16 farebných variantov v troch pevnostných prevedeniach

Mozaiková omietka  TopStone Decor SandSystém je zložená z farebného kremičitého piesku s frakciou 0,8 - 1,2 mm a špeciálneho spojiva. Na výber ponúkame 16 farebných variantov pieskov, ktoré vďaky obsahu kremíka vynikajú luxusným vzhľadom.

Podľa druhu spojiva ponúkame dekoratívne omietky v troch prevedeniach:

  • Acryl DecorMix Topstone
  • Wall DecorMix TopStone
  • PolyaStone Wall DecorMix TopStone

Acryl DecorMix TopStone

Dekoratívna omietka  Acryl DecorMix TopStone s jednozložkovým akrylovým spojivom je vhodná pre vnútorné i vonkajšie aplikácie. Marmolit vyniká jednoduchou aplikáciou a nízkou cenou. Omietka nie je vhodná pre steny vystavené vlhkosti a dažďu.

Wall DecorMix TopStone

Omietka na sokle a podmurovky Wall DecorMix TopStone je vhodná pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Marmolit vyniká vysokou výdatnosťou na m2, pevnosťou a oteruvzdornosťou. Systém možno bežne využiť na miesta vystavené daždi. Súčasťou spojiva je tiež penetrácia.

PolyaStone Wall DecorMix TopStone

Mozaiková omietka  PolyaStone Wall DecorMix TopStone vyniká 100% UV odolnosťou, rýchlym vytvrdnutím a možnosťou spracovania pri nízkych teplotách od + 5 ° C. Vďaka tomu je dekoratívna omietka vhodná pre vonkajšie využitie. Jej UV odolnosť ale oceníte aj v interiéri.

 Renovácia podmuroviek, vstupných portálov a soklov nebola nikdy jednoduchšia. Presvedčte sa o výhodách omietkového systému TopStone. Využite dekoračné omietky TopStone Decor SandSystém.