Nechajte domov nasiaknúť vianočnou atmosférou s doplnkami TopStone

30. 11. -0001 | Obecné

S adventnou dobou prichádza čas na vianočnú výzdobu našich domovov. Inšpirujte sa jednoduchými tipmi, s ktorými za malú chvíľu vykúzlite perfektnú vianočnú atmosféru.

Podmanivá vôňa

K vianočnej atmosfére patrí príjemne rozvoňaný byt a to nielen vôňou pečiva. K výzdobe interiérov sa preto nebojte používať prírodné materiály. Adventný veniec rozvonia byt podmanivou lesnou vôňou, ktorú doplníte sušenými pomarančovými plátkami a škoricou.

Plátky sušeného pomaranča so škoricou naaranžujete na dekoračné misky alebo neskôr zavesíte na vianočný stromček. Vôňa sa nádherne rozplynie domovom a vytvorí útulnú atmosféru, do ktorej sa celá rodinu bude rada vracať.

Romantické osvetlenie

Druhým bodom vedúcim k premene bytu vo vianočnú oázu pokoja je vhodné osvetlenie. K romantickej relaxácii a odpočinku po náročnom dni je ideálne tlmené svetlo z viacerých zdrojov. Tými môžu byť stolné lampy a hlavne sviečky. Plameň sviečky totiž vydáva príjemné teplé svetlo, ktoré človeka upokojuje.

Obývacie miestnosti rozjasníte nielen zapálenými sviečkami na adventnom venci, ale taktiež voľne stojacími svietnikmi s čajovými sviečkami.

Tip na rýchlu výrobu svietnika

Rýchlo a jednoducho vyrobíte svietnik zo sklenenej dózy, do ktorej na dno nasypete mramorové kamienky TopStone, minerálne kryštáli alebo kremičitý piesok.

Sklenenú dózu približne do polovičky vyplníte kamienkami.
Na vrstvené kamienky umiestnite čajovú sviečku.
Sviečku opatrne obsypte kremičitým pieskom.

Pomocou kombinácie kamienkov a piesku môžete vytvárať jednotlivé vrstvy a zaujímavé prechody. Takto vyrobený svietnik spestríte interiér a vďaka sklu nebude hroziť riziko prevrátenia sviečky a rozliatia vosku.

Ručne vyrábané vianočné ozdoby TopStone

K vianočnej výzdobe nesmie pochopiteľne chýbať adventný veniec a sviečky. Tie sú každým rokom nápaditejšie a neboja sa využívať aj netradičných materiálov. V našom eshope sme pre Vás pripravili mnoho originálnych a ručne vyrábaných kamenných dekorácií TopStone.

Interiér príjemne rozžiari originálne adventné sviečky Topstone či svietnik so sobom. A pre ozdobenie štedrovečernej tabule ponúkame jedinečné vianočné ozdoby TopStone v podobe hviezdičiek, zvončekov a rybičiek.