Neviete čím na Vianoce obdarovať rodinu?
Darujte darčekový poukaz TopStone

30. 11. -0001 | Obecné

Čas výberu a nakupovania vianočných darčekov sa priblížil. Pokiaľ ale patríte k tým, čo si každoročne lámu hlavu nad tým, čo svojim priateľom alebo rodine zaobstarať, tak nezúfajte. Máme pre Vás jeden tip.

Zárukou úspechu a radostí obdarovaného sú vždy praktické darčeky. A pokiaľ práve Vaša rodina plánuje rekonštrukciu terasy, balkónu alebo podlahy v kúpeľni, kuchyni alebo na chodbe, tak bude úspech o to väčší, keď darujete darčekový poukaz TopStone.

Darčekové poukazy TopStone

Darčekové poukazy TopStone slúžia k ľubovoľnému nákupu sortimentu TopStone. Poukaz môžete uplatniť na vonkajšie aj vnútorné kamienkové koberce, stenové systémy TopStone, prípravky stavebnej chémie a na všetko príslušenstvo.

Hodnoty darčekových poukazov TopStone sú 150€, 300€ a 500€


Platnosť darčekového poukazu je 1 rok od vystavenia.

Darčekový poukaz zakúpite v našom e-shope. Pre viac informácií nám napíšte e-mail na info@topstone-sk.sk alebo nám zavolajte na +421 918 459 563.

TopStone TIP

Pozor, darčekový poukaz má jednu nevýhodu. Hlavnými iniciátorkami väčšiny rekonštrukcií a bytových vylepšení bývajú ženy. Ak darčekovým poukazom obdarujete svojho manžela, tatinka alebo svokra, hrozí zamrznutie úsmevu hneď ako obdarovaný zistí, že ho na jar čaká „opäť ďalšia práca“ :)

Našťastie k prispeniu štedrovečernej pohody, pokoja a s množstvom vianočných dobrôt Vášho muža rýchlo skrotíte a vysvetlíte mu výhody práce s pomocou stavebnej chémie a riečnych kamienkov TopStone.