Novinka: Mramor z Česka, to je pecka

5. 8. 2020

Zvažujete renováciu okolia vášho domu alebo priamo v ňom? Potom pre vás máme novinku, ktorá sa vám iste zapáči a dodá vášmu domovu šmrnc. Odpoveďou je Český Mramor, ktorý je ponúkaný v mnohých dizajnových prevedeniach, a navyše - ako je u nás zvykom - za skvelú cenu.

Český Mramor je omieľaný lomový kameň, takže sa nemusíte obávať, ostrých hrán a zložito sa s nimi vyrovnávať, aby neboli nebezpečné. Vyznačuje sa vyššou tvrdosťou a skvelou odolnosťou, preto je tento kamenný koberec ideálny pre príjazdové cesty, okolie bazénov či pešie chodníky v záhrade.

Skvele sa tiež hodí pre dizajnové riešenia v interiéri, a to nielen preto, že je k dostaniu hneď v piatich farebných prevedeniach. Skvele sa aplikuje na vodorovné i zvislé plochy, ktoré môžete ladiť do ružovej, sivobielej, béžovej, hnedočiernej, alebo šedohnedej farby.

Český Mramor je drvený vápenec, takzvaný devon, ktorého kamienok je omieľaný, sušený a odprášený. Skvele sa dá využiť nielen v oblasti súkromného bývania, ale aj v rámci renovácie mestského mobiliáru a jeho okolia. Jeho vlastnosti ocenia tiež priemyselní zákazníci. Produkt je ponúkaný v balení 25 kg o frakciách 2-4 mm a 4-8 mm. Viac sa dozviete v našom e-shope.

Napište nám!
× Chyba! Honey POT!
Prehlasujem, že som sa zoznámil so zásadami spracovania osobných údajov chcem formulár odoslať.
Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov