NOVINKA revitalizačný náter TopVital Plus

30. 11. -0001 | Obecné

Pôsobením UV žiarenia a vplyvom poveternostných podmienok dochádza u kamenných kobercov po niekoľkých rokoch k strate pôvodného lesku a zmatneniu povrchu. V týchto prípadoch ale nemusíte zúfať. Jedná sa o bežné opotrebovanie ktorému sa neubráni žiadny materiál. Kamienkové koberce však majú tú výhodu, že sa dajú revitalizovať. Teraz aj s novým revitalizačným náterom TopVital Plus s vyššou UV stabilitou.

Prečo povrch revitalizovať?

Opotrebovanie vonkajších aj interiérových podlahových krytín je bežnou záležitosťou. Zatiaľ čo sa pri klasických interiérových laminátových podlahách alebo vonkajších dlažbách nevyhnutelný zub času neskryjete, tak kamienkové koberce sa dajú nenáročne revitalizovať.

Na zmatnenie povrchu má pri kamienkových kobercoch vplyv UV žiarenia, poveternostné vplyvy a v neposlednej rade zaťaženie povrchu bežným užívaním. Po niekoľkých rokoch je preto vhodné previesť celkovú revitalizáciu.

K obnove lesku, navráteniu pôvodného vzhľadu a predĺženia životnosti slúži revitalizačný náter TopVital. TopStone rozširuje sortiment o nový revitalizačný náter pod označením TopVital Plus.

Výhody náteru TopVital Plus

Nový revitalizačný náter TopVital Plus obnovuje lesk a spevňuje interiérové aj exteriérové kamienkové koberce TopStone. Náter TopVital Plus zároveň predlžuje životnosť povrchu.

Oproti pôvodnému náteru TopVital, vyniká prípravok TopVital Plus vyššou UV odolnosťou.

POZOR: TopVital Plus sa dá aplikovať len na na očistený a SUCHÝ povrch!!!

Časovo neobmedzená zľava na revitalizáciu povrchu

TopStone zákazníkom zároveň prináša ďalšiu novinku v podobe doživotnej zľavy na revitalizáciu kamienkového koberca. Každý existujúci zákazník TOPSTONE dostane 20% zľavu na nákup revitalizačného náteru.

Zľavu je možné čerpať opakovane. „Môžeme tak hovoriť o doživotnej zľave na revitalizáciu povrchu TopStone,“ dodává Ing. Igor Knap, manager marketingového oddelenia TopStone.

Postup revitalizácie

Dvojzložkový náter TopVital Plus sa aplikuje na čistý a dokonale suchý povrch maliarskym valčekom alebo štetcom. Po vytvrdnutí tvorí číry povrch, ktorý podlahe TopStone navracia pôvodný vzhľad. Takto revitalizovaný povrch je po 24 hodinách vysušený a plne zaťažiteľný po 7 dňoch.