Oživte zájdený povrch revitalizačným náterom

19. 4. 2018

Máte pocit, že povrch kamenného koberca stratil svoj pôvodný lesk? Je na nášlapnej vrstve poznať mechanické opotrebenie? Zvoľte revitalizačný náter TopVital, ktorý navráti kamennému kobercu pôvodný lesk a zároveň opraví stopy mechanického poškodenia.

Kamenný koberec po niekoľkých rokoch užívania stratí svoj pôvodný lesk. Ide o prirodzený proces, za ktorým stojí pôsobenie povetrnostných vplyvov i mechanické opotrebenie. Zmeny sa najčastejšie týkajú vonkajších plôch. A zatiaľ čo u zámkovej dlažby či keramických dlaždíc s opotrebením nic neurobíte, tak kamenné koberce je možné jednoducho revitalizovať.

K obnove pôvodného lesku slúži revitalizačný náter Topstone TopVital. Revitalizačný náter obnovuje hornú vrstvu, zaceluje mechanické opotrebenie a navracia kamennému kobercu nádherne lesklý vzhľad. Nenáročnou revitalizáciou bude kamenný koberec i po rokoch užívania vyzerať ako nový.

Využite komfortné balenie Twinpack

Aplikáciu revitalizačného náteru uľahčí moderné balenie Twinpack, ktoré obsahuje ako epoxidovú živicu, tak i tvrdidlo. Výhodou balenia Twinpack je rýchle a jednoduché zmiešanie oboch látok bez ušpinenia náradia alebo rúk. Dokonca nepotrebujete ani miešacie vedro.  Zároveň nemusíte zložito určovať miešací pomer. U Twinpacku jednoducho odstraníte deliacu sponu a dlaňami obsah premiešate. Z obalu môžete pripravenú zmes rovno aplikovať na kamenný koberec.

Ako aplikovať revitalizačný náter?

Dvojzložkový náter TopVital sa aplikuje maliarskym valečkom alebo štetcom. Podmienkou aplikácie je čistý a dokonale suchý povrch. Revitalizačný náter je pochôdzí po 24 hodinách. Povrch je možné plne zaťažiť po siedmych dňoch. V ponuke je taktiež revitalizačný náter TopVital Plus pre svetlé, mramorové povrchy.