Pozrite sa na reportáž o kamennom koberci TopStone v relácií Rady ptáka Loskutáka

1. 6. 2017

V sobotu 20. mája bola v relácií Rady ptáka Loskutáka na televíznej stanici Nova odvysielaná televízna reportáž o kamienkovom povrchu TopStone. Pokiaľ ste reportáž nestihli, teraz sa môžete na celý diel pozrieť.

Kamienkový povrch predstavil produktový špecialista spoločnosti TopStone Marek Ondra. V reportáži bol kamenným kobercom renovovaný priestor okolo bazéna. Kamenný koberec bol vybraný pre originálny vzhľad a taktiež pre svoje vlastnosti, ktorými sú drenážnosť, mrazuvzdornosť a protišmyklavosť.

„Oproti keramickej dlažbe sa na kamennom koberci netvoria kaluže. Vďaka tomu je povrch bezpečný a nešmýka. V neposlednej rade je povrch príjemný na chôdzu bosou nohou,“ vysvetluje Marek Ondra zo spoločnosti TopStone.

Farebná i materiálová rozmanitosť 32 druhov

Medzi kamienkovými povrchy TopStone prevláda rôznorodosť. Vyberať sa dá z deviatich druhov riečných kamienkov, z pätnástich druhov mramorových kamienkov a z ôsmych druhov perleťových kamienkov.

Jednoduchá údržba

Kamenné povrchy TopStone sú obľúbené taktiež pre svoju nenáročnou údržbu. „Bežná údržba sa robí len pozametať zmetákom a opláchnuť prúdom vody. Raz za čas je vhodné povrch obnoviť revitalizačným náterom, ktorý podlahe navráti pôvodný lesk,“ uzatvára produktový špecialista Marek Ondra.

Celú reportáž vrátane spôsobu pokládky môžete vidieť na našich stránkách v sekcií Galeria - TV spoty a videa.