Prečo zvoliť pokládku kamenného koberca od profesionálov?

13. 7. 2015 | Obecné

Profesionálna pokládka kamenného koberca TopStone

Už veľakrát bolo spomínané, aká je pokládka vonkajšieho i vnútorného kamenného koberca jednoduchá. Pokiaľ ste si i napriek tomu stále neistí v článku Ako na pokládku kamenného koberca TopStone sa o pokládke všetko dozviete.

Pokládka kamenného povrchu TopStone nebola nikdy jednoduššia

A predsa, nie každý je majter a nie každý si praje využiť voľný čas k úpravám podláh, záhradných chodníkov alebo priamo realizáciu novej podlahy na terase alebo okolo bazénu. Pokiaľ i vy patríte k tým, ktorí svoj čas radšej venujú rodine, alebo váš zdravotný stav neumožňuje fyzickú prácu, tak nezúfajte.

Súčasťou našich služieb je taktiež pokládka kamenného koberca TopStone. Po celej Českej republike a Slovensku disponujeme certifikovanými partnermi pre pokládku kamenných povrchov, ktorí pre prácu s materiálom TopStone boli zvlášť vyškolení.

 

Prečo zvoliť pokládku kamenného koberca od profesionálov?

Jedným z dôvodov prečo na pomoc zavolať profesionálov je úspora času. Malé povrchy a drobné pokládkové práce zvládnete samy. Ak ale pokladáte väčšie plochy nad 12 m2 a neprajete si pokládku rozdeliť do niekoľkých fáz alebo priamo do niekoľkých dní a miesto toho chcete mať všetky práce hotové do jedného dňa, je vhodné uvažovať o pomoci odborníkov.

Druhým dôvodom je taktiež istota kvality pokládky a realizácia všetkých detailov. Pri väčších plochách totiž jednoducho stratíte koncentráciu zameriate sa len na čo najrýchlejšie dokončenie prác a môže vám uniknúť dôraz na kvalitu pokládky a precízne vychladený povrch.

Pokiaľ si prajete využiť služieb vyškolených odborníkov, využite náš kontaktný formulár. Nezáväzne vám vyhotovíme cenovú ponuku prác a doporučíme najbližšieho pokladača vo vašom okolí.