Predstavenie maskota Stounyho

24. 7. 2015 | Obecné

Predstavenie maskota Stounyho

Vážení čitatelia dovoľte nám oznámiť radostnú správu. Náš kolektív rozšíril nový a netradičný spolupracovník, ktorý bude mať na starosti hrdé reprezentovanie značky TOPSTONE a zároveň bude prinášať praktické rady o kamenných kobercoch.

Novým pomocníkom je náš maskot Stouny, ktorý pochádza z rodu labiek. Stouny sa narodil len pred dvoma rokmi, v roku 2013, ale pretože na rozdiel od ľudí rýchlo dospieva, môže nám pomáhať už teraz. Duchovným otcom Stounyho je študent Kubo, vďaka ktorému náš malý maskot mohol uvidieť ľudský svet.

Stounyho zvedavé detstvo

Od útleho veku sa Stouny hrával na kamennom koberci. Farebné obliaky ho fascinovali natoľko až im neskôr celkom podľahol.

Akonáhle sa Stouny naučil čítať, vyberal si len knižky o mineráloch, ktoré čítal jedným dychom. V tej dobe na svoj vek nevídane zmúdrel, a keď sa ho Kubo pýtal, čím chce byť, keď dospeje, odpoveď bola jasná: „chcem pracovať s kameňom“.

Kuba tak napadali povolania sochár alebo strelmajster v kameňolome. To však boli ťažké povolania, ktoré pre malú labku nepripadali v úvahu. A preto Kubo Stounymu poradil, nech sa Stouny usilovne učí a vzdeláva vo svojich záujmoch, práca snov tak príde sama.

Cesta za prácou snov

Prešlo pár rokov, a protože sa malý Stouny stal odborníkom na obliaky v celom širokom okolí, šiel skúsiť šťastie k najväčšiemu výrobcovi kamenných kobercov v krajine, k firme TopStone, kde bol k veľkému šťastiu prijatí.

Do tej doby ale Stouny nemal meno, doma mu jednoducho vraveli labka. Akonáhle ale labka nastúpil do práce, kolegovia mu vybrali prezívku. A pretože má rád minerály a obliaky, začali mu vravieť Stouny.

Teraz je Stouny našim najveselejším spolupracovníkom, ktorý točí videá a na Facebooku živo radí zákazníkom. Pokiaľ si neviete s niečím poradiť, spýtajte sa Stounyho, ktorý má na všetko správnu odpoveď.

Stouny sa už od malička červená, nie je to však tým, že by sa hanbil. Práve naopak, Stouny má rád ľudí a rád sa ukazuje.