Predstavujeme nové UV stabilné spojivo PolyaStone

22. 3. 2018

V relácií Jak se staví sen mal premiéru náš nový produkt, UV stabilné spojivo PolyaStone. Nové spojivo vyniká spracovateľnosťou pri nižších teplotách, rychlejším vytvrdnutím a predovšetkým dlhodobou odolnosťou voči ultrafialovému žiareniu. Pozrite sa, ako sa vydarila premena rodinného domu.

V rámci našej produktovej ponuky uvádzame na trh nové UV stabilné spojivo PolyaStone. Jeho základnou charakteristikou je 100% odolnosť proti degradácií ultrafialovým žiarením. Unikátne dvojzložkové spojivo PolyaStone disponuje nízkoviskóznou konzistenciou a je úplne bez rozpúštadiel. UV stabilné spojivo je bezfarebné a behom procesu stárnutia nepodlieha zmenám zafarebenia spôsobené ultrafialovým žiarením. Vďaka tomu je nové spojivo vhodné pre dizajnové kamenné koberce TopStone vo svetlých odtieňoch vrátane bieleho mramorového kamienku.

Spojivo PolyaStone urýchli realizáciu

Výhodou 100 % UV stabilného spojiva PolyaStone je spracovateľnosť pri veľmi nízkych teplotách. Spojivo sa dá spracovať až do minimálnych teplôt blížiacich sa k 0°C. Ďalšou prednosťou, ktorou vyniká nové spojivo PolyaStone je veľmi rychlý proces vytvrdnutia, ktorý urýchľuje samotnú realizáciu a následne užívanie povrchu.

Výhody spojiva PolyaStone:

  • 100 % UV stabilní
  • spracovateľnosť pri nižších teplotách okolo 0°C
  • rychlé vytvrdnutie
  • vhodné pre svetlé odtiene kamienkov v exteriéri

Premiéra unikátneho spojiva v relácií Jak se staví sen

Nové spojivo PolyaStone zažívá svoju premiéru v televiznej relácií Jak se staví sen odvysielanej 26. 3. na stanici Prima. Kamenný koberec bol dizajnérmi vybraní pre plynulý prechod z vonkajšieho schodiska, cez zádverie a až do vstupnej chodby. Vďaka tomu plynulý prechod pôsobí elegantným a nerušeným dojmom.

Pretože sa celé stavebné úpravy odohrávali v doslova šibeničnom termíne, robili naši technici pokládku v noci. Pritom bolo využité nové spojivo PolyaStone z dôvodov rychlého vytvrdnutia a nízkej spracovateľskej teploty. Vďaka 100% UV stabilite naviac bude kamenný koberec stále ako nový a bez nežiadúcich zmien spôsobených ultrafialovým žiarením. Pri teplote 20°C je povrch pochôdzí približne za štyri hodiny. Ráno preto robotníci mohli pokračovať v ďalších stavebných prácach.

Na úspešnú realizáciu kamenného koberce TopStone sa pozrite v relácií Jak se staví sen.

PolyaStone zakúpite spoločne s kamenným kobercom

Spojivo PolyaStone zatiaľ nie je samostatne predajné. Už teraz sa dá spojivo objednať na našem e-shopu v spojení s nákupom kamenného koberca. Pri nákupe stačí zvoliť položku „Vyššia UV stabilita".