Premeňte svoju kúpeľnu k nepoznaniu behom jedného víkendu

16. 3. 2017

Čas, ani módne trendy bohužiaľ nezastavíme. Čo sa nám páčilo pred tridsiatimi rokmi, už bohužiaľ dávno odvial čas. Zub času je vidieť predovšetkým na kúpeľniach. I keď nám kúpeňa vyhovuje, posťažujeme si, že by stačilo iba vymeniť obklady. Myslíte, že je to nemožné? Vôbec nie! Poradíme, ako zvládnuť rýchlu a nenáročnú rekonštrukciu kúpeľne bez búrania a behom jedného víkendu.

Zabudnite na drahú a náročnú rekonštrukciu kúpeľne

Taktiež Vás pri myšlienkach na rekonštrukciu kúpeľne napadajú náročné búracie práce spojené s veľkým neporiadkom? Alebo finančne náročné investície, ktoré vyžadujú kompletnú výmenu sanitárneho vybavenia a kúpeľnového nábytku? Tak nemajte obavy. Na tieto a podobné myšlienky môžete v kľude zabudnúť.

Pokiaľ Vám súčasná kúpeľna vyhovuje, obklady pevne držia, rozvody elektriny a vody sú v poriadku, nie je nutné kúpeľňu búrať. Stačí iba na pôvodné obklady aplikovať kamenný koberec TopStone systémem TopWall.

Rýchla a elegantná renovácia za pár korún

Áno, čítate správne. Vďaka novým materiálom v podobe https://topstone.sk/systemy-topstone/topstone-stenovy-system prevediete renováciu kúpeľne bez búrania a ďalších náročných stavebných prác.

Stačí kúpeľnu vyložiť, demontovať nábytok a na pôvodný obklad naniesť nový povrch TopStone TopWall. Tento nástenný systém tvorený z riečnych kamienkov alebo mramorových kamienkov je určený pre priamu aplikáciu na všetky typy podkladov. Vrátane keramických obkladov.

Samotná aplikácia nástenného systému pritom kúpeľnu  nezmenší. Doporučená hrúbka povrchu je iba 0,8 – 1 cm. Obrovskou výhodou je samotná rýchlosť aplikácie. Kúpeľňu možno nástenným kamenným kobercom obložiť behom jedného dňa. A na druhý deň už len uzavriete štruktúruhttps://eshop.topstone.sk/top-gel-specialni-gel-pre-uzavretie-struktury-povrchu-topstone.html,aby ste zabránili priesaku vody a môžete prevádzať dokončovacie práce a inštaláciu kúpeľňového vybavenia.

Dokonalý povrch bez nerovností

Podobným spôsobom možno kúpeľňu renovovať nalepením druhej vrstvy obkladov. Veľkoformátové ale i klasické obklady ale vyžadujú úplne rovný podkladový povrch. Naproti tomu kamenný koberec TopStone rovný povrch nevyžaduje. Vďaka jeho tvarovateľnosti naopak rýchlo zakryjete a vyrovnáte nerovnosti pôvodného obkladu.

Drobné dorábky nie sú prekážkou

Nový povrch sa samozrejme neobíde bez niekoľko ďaľších úprav v podobe nového napojenia armatúr, alebo elektrických vypínačov. Môžete však byť v kľude. Šikovný kutil zvládne inštaláciu predĺžení vodovodných armatúr či výmenu elektrikárskych krabíc za hlbšie. Všetko je bežne predajné a dostupné.

Vaše sny o novej kúpeľni môžu vďaka novým materiálom ľahko nabrať reálne obrysy. Premeňte starú kúpeľňu za novú a modernú oázu, z ktorej sa budete tešiť každý deň.

Kompletné výhody nástenného systému nájdete na stránkehttps://topstone.sk/systemy-topstone/topstone-stenovy-system. Pre viac informácií nás kontaktujte.