Premeňte zimnú záhradu na dokonalé relaxačné miesto

6. 11. 2018

S jeseňou prichádza čas pre plné využitie zimnej záhrady. Skôr než do zimnej záhrady presťahujete teplomilné rastliny, nezabudnite na jej úpravu a prípadnú rekonštrukciu. A začať môžete rovno od podlahy.

 

Zimné záhrady sú skvelým miestom nie len pre prezimovanie teplomilných rastlín. Výborne slúži k relaxácii, pre čítanie knižiek a vychutnávanie kávy. Jednoducho pre činnosti, pri ktorých si prajete mať kľud.

Pre príjemné a ničím nerušené chvíle v zimnej záhrade je vhodné jej zázemie upraviť tak, aby miesto bolo nie len praktické pre kvetiny, ale aj pekné na pohľad. A práve k tomu nám pomôžu kamenné koberce TopStone, ktoré dajú zimnej záhrade nový, moderný a pritom prírodný vzhľad.

Mozaika z prírodných riečnych kamienkov totiž výrazne podtrháva naturálny koncept zimnej záhrady a výborne sa dopĺňa s kameninovými kvetináčmi a ratanovým nábytkom. Jediným podstatným detailom, akým je práve výber podlahovej krytiny, premeníte zimnú záhradu v úchvatné a okúzľujúce miesto.

 

Široká ponuka prírodných odtieňov

Na výber sa ponúka pestrá ponuka farebných odtieňov, ktoré môžete medzi sebou ľubovolne kombinovať a tým farebne odlíšiť rôzne zákutia. V širokej palete farebných vzorov riečnych kamienkov nájdete ako tmavé, tak aj svetlé druhy kamenných kobercov.

Okrem prírodného vzhľadu kamenné koberce TopStone vynikajú unikátnymi vlastnosťami. Tvoria bezšpárový povrch, vynikajú vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou, sú príjemné na dotyk a ľahko sa upratujú. Využiť môžete ako vodepriepustnú otvorenú štruktúru, tak aj uzavretú vodeodoľnú štruktúru. Prečítajte si viac informácii o vlastnostiach kamenného koberca.

 

Vhodný povrch pre podlahové vykurovanie

Prednosti kamenného koberca sú aj dobrá tepelná akumulácia. Kamienková podlahová krytina je preto vhodná pre inštaláciu podlahového vykurovania. Vďaka tomu nebude estetiku ani výhľady zo zimnej záhrady narušovať radiátory.

K celej premene pridajte vhodný nábytok s pohodlnými kreslami či relaxačnými lehátkami, rozmiestnite romantické osvetlenie, zapáľte sviečku a zimná záhrada sa razom stane oázou relaxácie a uvoľnenia. 

Napište nám!
Prehlasujem, že som sa zoznámil so zásadami spracovania osobných údajov chcem formulár odoslať.
Viac informácií tu: Ochrana osobných údajov