REVOLÚCIA V KAMIENKOVÝCH PODLAHÁCH

30. 3. 2017

Jednoduchšie už to nebude….

Predstavujeme unikátne balenie TopStone Twinpack. Nové balenie doplnkovej chémie nedovolí chybovať. Unikátne balenie Twinpack zjednoduší prípravu kamenného koberca.

Čo by ste povedali na to, keby ste nemuseli počítať miešací pomer chémie TopStone, pripravovať nádoby na jej zmiešanie alebo čistiť miešacie náradie? Myslíte, že je to nemožné? Vôbec nie! Vyvinuli sme nové revolučné balenie TopStone Twinpack.

Twinpack: Jednoducho šikovné riešenie

Pri návrhu nového balenia Twinpack sme sa riadili heslom Smart TopStone Solution, alebo šikovné riešenie TopStone. Naším cieľom bolo vyvinúť obal, ktorý maximálne zjednoduší použitie chémie TopStone bez potreby ďaľšieho náradia.

Sme hrdí, že Vám môžeme predstaviť šikovné riešenie práve v podobe Twinpacku. Bezkonkurenčne najlepšieho obalu pre skladovanie a miešanie dvojzložkovej chémie. Do Twinpacku bude od prvého apríla balené spojivo EpoStone, penetračný náter TopFix a revitalizačný náter TopVital.

Twinpack Smart TopStone Solution

  • Koniec špinavých rúk a náradia.
  • Bez potreby miešacieho vedra.
  • Koniec zámeny miešacieho pomeru.
  • Bez zložitého určovania správneho pomeru.

V čom je Twinpack unikátny?

Balenie TopStone Twinpack sa skladá z flexibilného obalu, ktorý obsahuje oddelené zložky A i B podľa zvoleného typu doplnkovej chémie. Tými sú spojivo EpoStone, penetrácia TopFix a revitalizačný náter TopVital, k týmto výrobkom pribudnú do budúcna i ďaľšie z rady produktov TopStone. Tieto zložky sú od seba oddelené špeciálnou sponou. Po odstránení spony dôjde k premiešaniu oboch zmesí. Po premiešaní, jeho doba je vždy stanovená v návode, stačí obal otvoriť a pripravenú chémiu TopStone aplikovať.

Jednoduchá aplikácia v 3 krokoch

  1. Twinpack rozložte a povoľte deliacu sponu.
  2. Twinpack dlaňami premiešajte. Tým sa zmiešajú zložky A a B.
  3. Odtrhnite roh a hmotu aplikujte podľa účelu použitia.

aplikace TopStone Twinpack EpoStone

U spojiva EpoStone sa hmotou zalejú pripravené riečne či mramorové kamienky TopStone. Výdatnosť jedného Twinpacku spojiva je určená na 25 kg kameniva.

V prípade penetrácie TopFix sa hmota naleje do vedra s maliarskou mriežkou alebo lakovacej vaničky a následne sa aplikuje na betón.

Revitalizačný náter TopVital sa leje do lakovacej vaničky a z nej sa aplikuje na očistený povrch.

Výhody šikovného balenia Twinpack

Unikátne balenie Twinpack predstavuje revolúciu pri pokládke kamenných kobercov TopStone. Nami vyvinutý obal je celkom bezkonkurenčný. Urýchľuje prácu, celkom eliminuje riziko zlého určenia miešacieho pomeru a zároveň neznečistí nástroje ani osoby pracujúce s TopStone produkty.

Obrovskou prednosťou balenia Twinpack je rýchle dávkovanie. Napríklad u spojiva EpoStone je jeden Twinpack určený presne pre jedno balenie kameniva (25 kg). Vďaka Twinpacku preto vždy dodržíte presný technologický postup a docielite pevného povrchu bez nežiadúcich defektov.

rovnice TopStone - povrch

Šikovné balenie TopStone Twinpack, jednoduchšie už to nejde…..

 

Kamenné koberce TopStone - Váš TOP dodávateľ funkčných kamenných kobercov s jednoduchou pokládkou.