Rozšírenie sortimentu o divíziu stavebnej chémie

30. 11. -0001 | Obecné

Výrobca kamienkových povrchov TopStone rozširuje svoj sortiment o novú divíziu stavebnej chémie. Produkty z tejto novej rady sa používajú na opravu betónových a minerálnych podkladov a taktiež na renováciu podláh v garážach, technických miestnostiach a v priemyslových a zdravotníckych zariadeniach.

Jedným z produktov stavebnej chémie je opravná sada TopStone Plastbetón, ktorá je vhodná k oprave výtlkov a prasklín na betónových podkladoch. S Plastbetónom sa dá okrem sponkovania betónu taktiež vyrovnávať podkladový povrch, ktorý jednoducho pripravíte pri aplikácii liatej epoxidovej stierky alebo kamenného koberca TopStone.

Medzi ďalšie produkty z divízie stavebnej chémie sa radia epoxidové samonivelačné stierky, vďaka ktorým vytvoríte finálny bezšpárový povrch s unikátnymi vlastnosťami. Tými sú predovšetkým vysoká zaťažiteľnosť a chemická a mechanická odolnosť. Epoxidové stierky sa preto používajú predovšetkým v garážach, obchodných domoch, zdravotníckych zariadeniach, ale aj v skladoch a v technických miestnostiach.

A pokiaľ potrebujete vzhľad starej betónovej podlahy oživiť a renovovať, tak práve pre Vás sú určené epoxidové nátery. Nátery nielenže podlahu oživia a skrášlia, ale taktiež zamedzia prašnosti povrchu. Štruktúrované nátery môžete tónovať v širokej škále odtieňov. Estetické skrášlenie prináša taktiež farebné chipsy a hlavne možnosť umiestiť pod náter firemné logo, plagát či smerové šípky. Vďaka tejto vlastnosti vytvoríte s epoxidovými nátermi podlahy s úplne jedinečným vzhľadom.

Divízia stavebnej chémie ďalej ponúka väzné, penetračné a poterové hmoty či špeciálny akcelerátor pre urýchlenie procesu tvrdnutia.

Stavebná chémia značky TopStone je vysoko kvalitná, šetrná k životnému prostrediu a bez obsahu škodlivého Nonylfenolu.

TopStone EP01TopStone EP02TopStone EP01 EKOTopStone Plastbeton opravná sadaTopStone AkcelerátorTopStone FillerTopStone EP02 EKOTopStone PU31TopStone EP11