S TopWall na steny!

30. 11. -0001 | Obecné

S TopWall na steny!


Produktovou novinkou v sortimentu TopStone je jedinečný stenový systém TopWall, ktorý umožňuje pokladanie povrchu z riečnych alebo mramorových kamienkov na zvislé plochy.


Unikátna technológia na steny TopWall nahradzuje klasické obklady v kúpeľniach a v kuchyniach. Je vhodná pre všetky druhy povrchov vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Základ tvorí riečne alebo mramorové kamienky, ktoré sú zmiešané s epoxidovým spojivom. Materiál sa nanáša na stenu kovovým hladítkom, podobne ako kamenný koberec na podlahy.


Výhodou systému TopWall oproti keramickým obkladom je rýchla realizácia a jedinečný vzhľad. Pritom kamenný koberec na stenu disponuje rovnakými vlastnosťami ako zmienené obklady. Stena je ľahko čistiteľná, odolná voči UV žiareniu a s uzavretou štruktúrou je taktiež odolná voči vode.


Vhodný do kúpeľni, kuchýň aj obývacích miestností


S materiálom TopWall sa dá obložiť sprchový kút vrátane podlahy s kúpeľňovou vaničkou. Kamienková stena do kúpeľni je nadčasová a vyniká jedinečným vzhľadom. Aby však bola stena odolná voči vode, je vhodné štruktúru uzavrieť čírym epoxidovým gélom TopGel.
TopWall je vhodný taktiež do kuchýň. Kamienková stena za kuchynskou linku je praktická a ľahko čistiteľná. Naviac pri jej realizácii nemusíte pri vypínačoch a elektrických zásuvkách zložito vymeriavať a rezať otvory, ako tomu býva u obkladov. Materiál TopWall jednoducho nanášate, kam je potreba.
Mramorová stena je taktiež skvelou dekoráciou obývacích izieb, pracovní alebo spální. K vizuálnemu spestreniu izieb stačí iba kamienková stena za televíziou alebo zvislý pruh na prázdnej stene.

Riečne, mramorové alebo perleťové kamienky v širokej palete farebných odtieňov


Stenový systém TopWall ponúkame v niekoľkých prevedeniach – s riečnymi kamienkami, mramorovými alebo perleťovými kamienkami v širokej palete farebných odtieňov.
Po aplikácii systému TopWall má kamenný koberec otvorenú štruktúru, to znamená, že jeho povrch nie je hladký a stena je priedušná. Pokiaľ si prajete hladký povrch, ktorý je odolný voči vode, uzavriete povrch gélovým produktom TopGel.
So stenovým kobercom TopWall sa tak otvára široká možnosť jednoduchých a praktických interiérových a exteriérových úprav.