TOPSTONE ako prvý prináša exkluzívnu kolekciu perleťových odtieňov

30. 11. -0001 | Obecné

TOPSTONE ako prvý a jediný výrobca kamienkových povrchov prichádza na trh s úplne novými, perleťovými odtieňmi kamienkov. K tomu naviac uvádzame štyri nové mramorové vzory.

Nová perleťová kolekcia

Na slovenský trh spoločnosť TOPSTONE prichádza s úplne unikátnou kolekciou perleťových odtieňov kamienkov. V novej Pearl Collection je 8 jedinečných farebných odtieňov – strieborná, zlatá, červená, zelená, fialová, modrá, bronzová a antracitová. Vďaka týmto unikátnym farbám sa otvárajú neobmedzené designové možnosti. S novými odtieňmi môžete štandardne pokladať kamenný koberec cez celé miestnosti, ale hlavne sa dajú v kúpeľniach, obývacích miestnostiach alebo na chodbách vytvárať najrôznejšie farebné kombinácie. Krásne vyniknú napríklad tenké farebné linky lemujúce chodbu, ktoré budú ladiť k farbe stien. S perleťovými kamienkami sa dá tiež vytvárať kontrastná časť, ktorá spestrí veľké jednofarebné plochy. Exkluzívna perleťová kolekcia je tak revolúciou v kamienkových kobercoch.

Rozšírená ponuka mramorových kamienkov

Vedľa perleťových farieb riečnych kamienkov nové pribudli tiež 4 farebné odtiene mramorových kamienkov. Môžete vyberať z nádherných farieb hnedej Royal Brown, šedej Bardiglio, žltej Giallo Mori a staroružovej Rosa del Grada. Vďaka týmto novinkám sa kolekcia mramorových kamienkov rozšírila na 15 farebných odtieňov. Preto neváhajte a navštívte náš showroom TopStone v Piešťanoch a presvedčte sa o podmanivom kúzle nových odtieňov. Všetky novinky môžete vidieť tiež na www.eshop.topstone-sk.sk / www.topstone-sk.sk