TopStone to nie je iba kamienok

30. 11. -0001 | Obecné

Tradičný český výrobca kamienkového koberca, spoločnosť TOPSTONE, pôsobí na trhu od roku 1996. Za dvadsaťročnú históriu existencie firmy sa TOPSTONE stal doslova synonymom pre kamienkové podlahy. V dnešnom blogu predstavíme, že TopStone to nie sú iba tradičné kamienkové podlahy, ale i stavebná chémia. Zároveň sa dozviete, čo názov TopStone znamená.

Špičkový vývoj a inovácia produktov

Málokto vie, že nie sme iba predajcovia kamienkových kobercov. TOPSTONE je priamym výrobcom kamienkového koberca. Sami vyvíjame vlastné unikátne živicové spojivá.

A práve vývoj a inovácia sú pre nás najdôležitejším faktorom. Stáli sme za vznikom jedinečného spojiva, ktoré je odolné, húževnaté, ekologicky nezávadné a vyniká vysokou pevnosťou i dlhou životnosťou. Zároveň nezaspávame na vavrínoch a neustále vyvíjame novú doplnkovú chémiu a zdokonaľujeme pôvodné technológie.

Náš pôvodný sortiment sme rozšírili o vlastné prípravky stavebnej chémie, ktoré neustále rozširujeme a vyvíjame. Sortiment stavebnej chémie uľahčuje rekonštrukciu i realizáciu nových podlahových podkladov. Významne skracuje časovú náročnosť a šetrí financie.

Kvalitný zákaznícky servis

K najdôležitejším prioritám spoločnosti patrí náš zákazník. Aby ste si kamienkový koberec TopStone mohli v kľude prezrieť, chytiť a informovať sa o pokládke, otvorili sme pre vás 5 Showroomov TopStone. Nájdete ich v našom sídle v Piešťanoch a v Čechách v Hraniciach, Prahe, Chebe a Slušticiach.

Súčasťou zákazníckeho servisu je odborné poradenstvo, projektová činnosť, dovoz materiálu, realizácia samotnej pokládky či jej sprostredkovanie našimi vyškolenými zmluvnými partnermi.

A pokiaľ nie ste s našim kamienkovým kobercom TopStone spokojní, vždy situáciu aktívne riešime. Nič nezastierame, a ako iné firmy, sa nevyhýbame riešeniu problémov. Dobre si totiž uvedomujeme, že práve spokojnosť zákazníkov z nás robí jednotku na trhu kamienkových kobercov.

Čo znamená názov TopStone?

Viete, že TopStone nie je iba názvom? A, že názov ukrýva hlbší význam? Pri príležitosti dvadsaťročného výročia existencie spoločnosti predstavujeme súbor vlastností a hodnôt skrytých v názve TopStone.

Trvanlivosť – naše produkty vynikajú dlhou trvanlivosťou a životnosťou dosahujúcou desiatky rokov.
Originalita – kamienkový koberec je za všetkých okolností vždy originálny a jedinečný.
Profesionalita – všetko riešime profesionálne, ale s ľudským prístupom.
Systém – vyvinuli sme niekoľko jedinečných systémov pokládky kamienkových kobercov.
Tvarovateľnosť – naše materiály vynikajú ľahkou tvarovateľnosťou a prispôsobivosťou.
Odolnosť – kamienkové koberce sú odolné voči počasiu, chemikáliám i fyzickému opotrebeniu.
Nezávadnosť – kamienkový koberec je zdravotne nezávadný pre deti i štvornohých miláčikov.
Ekológia – produkty neobsahujú nonylfenoly a neškodia životnému prostrediu.