Vybrané referencie

Čiastočne uzavretá terasa - vonkajšie posedenie

Čiastočne uzavretá terasa - vonkajšie posedenie

Kamienkový koberec TopStone Madeira

"Na Vaše odporúčanie som sa telefonicky spojila s pánom Votápkom. Už v telefóne som si hovorila, že pán bude fajn. Vybrali sme druh kamienkov... a... máme hotovo. Super komunikácia, práca urobená na jednotku. A ešte bol pán tak milý a nápaditý, že zo zbytku zmesi mi vytvoril kvetináče. Vrelo môžeme odporúčiť ." Miloslava R.

Krajská hygienická stanica v Olomouci

Krajská hygienická stanica v Olomouci

Apikácia farebných pieskov na existujúci podklad z keramickej dlažby v komunikačných priestoroch (chodby, schodiská).Vybrúsenie podkladu, aplikácia penetrácie TopFix, zásyp farebnými pieskami, prelakovanie EP 22, zalakovanie PU 22. Zvislé plochy systém TopWall s farebnými pieskami.

Realizácia diela prebehla podľa dohodnutého harmonogramu, zmluvné podmienky i termín odovzdania hotového diela boli dodžané. Akcia bola náročná na rozvrhnutie prác na jednotlivých poschodiach. Jedná sa o 4 poschodovú administratívnu budovu - úrad, kde nie je možné úplne zrušiť úradné hodiny a budovu po dobu prác na tak dlhú dobu uzavrieť. Preto oceňujem spoluprácu s pánom Ondrom, i s ostatnými pracovníkmi firmy Top Stone, ktorí i za cenu práce do neskorých  hodín vždy dodržali dopredu dohodnuté čiastkové termíny predania časti diela. Celková zakázka bola odovzdaná v dohodnutom termíne bez vád.     

Za investora  - Lenka Čarná                                                                                                  

Mramorový kamienok TopStone Rosa del Garda frakcie 4 - 7 mm na terase v Prahe

Mramorový kamienok TopStone Rosa del Garda frakcie 4 - 7 mm na terase v Prahe

..z emailu pána Cejnara..

Dobrý deň,

nemôžem sa s vami nepodeliť o skvelú spoluprácu s pánom Súčkom a jeho ľuďmi pri pokládke vášho produktu u nás na terase v Prahe 2. Okrem perfektnej práce a dokonalého výsledku oceňujem pružnú dohodu po stránke termínov, ochotu urobiť terasu nadvakrát kvôli nemožnosti vypratať veľké rastliny v kvetináčoch a v neposlednej rade pomoc pri presune týchto kvetináčov.

Z našej strany absolútna spokojnosť!

Roman Cejnar

 

Kamenný koberec TopStone Madeira na terase

Kamenný koberec TopStone Madeira na terase

Zo správy pani Eriky Pilné: 

"Dobrý deň, chcela som vám poďakovať za tak krásnu terasu s vašimi kamienkami Madeira som fakt nečakala, je nádherná a skvele sa udržuje. Posielam dve fotografie. Rozhodne zvažujem i ďalšie využitie, tentokrát do interiéru. Úžasný povrch, ďakujem.

Všetkým, ktorí u nás boli na návšteve, sa povrch veľmi páčil a rozhodne do toho pôjdu. Ako exteriér, tak interiér . Erika "

Realizácia terasy a schodov v Podolance

Realizácia terasy a schodov v Podolance

Z emailu zákazníčky, pani Sjahrirové

"Musím Vám veľmi poďakovať za pána Žingora (hádam píšem správne) a jeho parťáka Michala, ale i mladého brigádnika. Nielnže nám urobili krásne schody, ale po celú dobu čo u nás boli, sme im nemohli vytknúť vôbec nič. Takže iba chválim a určite by ste si takých ľudí mali vážiť a nedovoliť, aby Vašu firmu opustili. Pretože takýto skvelí ľudia, ktorí nič nezničia, sú čistotní, sú starostliví, sú spoľahliví  a cez všetky úskalia sú milí, sa zle hľadajú a naozaj ich bohužiaľ nie je veľa. Týmto vyjadrujem úplnú spokojnosť. "

Penati Golf Resort

Penati Golf Resort

Od objednávateľa bola objednaná realizácia chodníkov určená okrem iného aj na pojazd golfových vozíkov (cca 1000kg). Nakoľko bol terén veľmi prašný, bola zvolená alternatíva povrchu položenia kamenného koberca TopStone s použitím spevňovacej mriežky TopMesh. Ako vrchná vrstva bol zvolený povrch CityDark a na zvýšenie protišmyku sa povrch presypal kremčitým pieskom.

Realizácia prebehla bez problémov, povrch vyhovuje aj vďaka spevňujúcej mrižke TopMesh bez námietok, je súdržný a po zime bez známok poškodenia. Po ukončení sezóny sa plánuje pokračovať na ďalších úsekoch v rámci areálu.

S realizáciou kamenného koberca sme veľmi spokojní, a to nielen v zmysle výsledku Vašej práce, ale tiež zo strany Vášho prístupu i prístupu Vašich pokladačov na mieste realizácie. I náš technický dozor bol spokojný s priebehom i výsledkom bez výhrad, čo je, v dobrom slova zmysle, pomerne neobvyklé. Pokládka prebehala bezproblémovo vďaka operatívnemu a profesionálnemu prístupu pána Žingora a jeho kolegov, predovšetkým si ceníme odborného doporučenia pána Žingora ohľadom odklonenia sa od pokládky do bednenia v prospech líšt a stenového systému, a to po zhodnotení situácie fyzicky na mieste s prihliadnutím k našim požiadavkám. Hromek K.

Dobrý deň,
Chcel by som touto cestou poďakovať Vašej spoločnosti za vykonanú prácu a to pokládku povrchu na schodisku môjho RD vo Vítkove. Menovite pánovi : ŽINGOR Tomáš a PAVLAS Daniel, ktorí odviedli naozaj profesionálnu prácu na tej najlepšej úrovni. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ktorá nastane čoskoro a pokiaľ môžem poprosiť dopredu chcel by som oboch pánov na ďalšiu realizáciu :-). Viem, že pán Pavlas je technicko - obchodný zástupca  spoločnosti, ale i tu sa potvrdilo, že človek z kancelárie je skutočný fachman.:-)

Este raz ďakujem a som s pozdravom Gotzmann Petr Vítkov

Dobré ráno,  najskôr by som Vám chcela poďakovať za zorganizovanie celej akcie a taktiež ešte raz obom pánom, ktorí vykonali pokládku. Boli sme s nimi maximálne spokojní, ako po pracovnej stránke tak i s komunikáciou a vystupovaním smerom k nám, zákazníkom. Teraz už si prajeme, aby nám balkóny splnili naše očakávania. Inak Vám prajem, nech sa Vám darí, nech Vám všetko výjde tak ako si prajete. Pekný deň i ďalšie, ktoré nastanú, veľa zdravia a taktiež spokojných zákazníkov Vám prajú Urbanovi z Opavy.

Dobrý deň, mnohokrát ďakujem za sprostredkovanie realizácie kamenného kobereca, prebehla v stredu a štvrtok k obojstrannej spokojnosti nás i realizátorov - viď. foto v prílohe. Touto cestou chválime ich prácu, spoľahlivosť i priateľský prístup. Garantujeme, že Vašu firmu a realizátorov budeme s manželom doporučovať v okruhu známych. Prajeme zdar všetkému o čo sa usilujete J. Špačková