Kamenný koberec

Spoznajte výnimočné kúzlo unikátnych kamenných kobercov TopStone


Kamenné koberce Topstone sú výnimočné moderné povrchy pre interierové a exterierové užitie. Vynikajú nie len svojim atraktývnim prírodným vzhľadom, ale predovšetkým jedinečnými vlastnosťami ako je mrazuvzdornosť, unikátna vodepriepustnosť, celistvosť (vďaka absencí špár) a nenáročná údržba. TopStone je prvá česká společnosť, ktorá vyvinula kamenný koberec na báze prírodných kamienkov a unikátneho spojiva a získala si tak tisícky spokojných zákazníkov.

Tradíce, vlastný vývoj, neobyčajná kvalita a zaručene nezávadné materialy, to je synonymum pre kamenné koberce značky TopStone.

 

TopStone - overená tradícia


TopStone je spoločnosť, ktorá medzi konkurenciou zaujíma úplne jedinečné postavenie, pre najdlhšiu tradíciu, s ktorou sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a predaju kamenných kobercov. Naše produkty pochádzajú z overených zdrojov, sú pravidelne kontrolované a neobsahujú škodlivý a v mnohých krajinách zakázaný nonylfenol. Na českom i svetovom trhu pôsobíme viac ako 20 rokov a pýšime sa tak najdlhšie overenú životnosťou povrchov.

Riešite konkrétnu otázku použitia TopStone povrchu? Potrebujete poradiť? Kontaktujte našich špecialistov, ktorí sa vám budú trpezlivo venovať a pomôžu vám s výberom aj prípravou či samotnou realizáciou.

TopStone v exteriery


TopStone v exteriery je skvostným, netradičným a originálnym riešením spevnenia povrchu. Už žiadna zarasterná dlažba pred domom ani rozvrzganá a vyblednutá terasa či klzké schody alebo okolie bazéna.

Hladáte dokonalý praktický povrch, pevný, odolný, jednoducho a sľahko realizovateľný a páčiaci sa, vyberte si zo širokej škály farebných možností TopStone. Spoľahnite sa, že aj za 20 rokov bude vyzerať a slúžiť rovnako dobre, ako po dokončení pokládky a vytvrdnutí.
Viac o exterierovom využití TopStone

Exterierové kamenné koberce môžete dokonale zladiť s domom, záhradou a krajinou, pretože ponúkame nekonečnú škálu odtieňov zmesí z riečnych a mramorových kamienkov.
 

Všetky nájdete na našom e-shope

 

TopStone v interiery


Topstone rozsvieti a ozvláštni Váš interier a stane se tak rafinovaným prvkom, ktorý bude každý obdivovať pre jeho atraktivny vzhľad i praktičnosť. Nemusí ísť len o podlahy v technických miestnosťach či kúpeľniach, TopStone je možné nápadito zakomponovať aj do obývacích mistností alebo saun či dokonca spální.

Kamenný koberec je, hoci by ste to nečekali, pocitovo hrejivý, veľmi príjemný a skvelo si rozumie s podlahovým kúrením. Na rozdiel od iných povrchov neprenáša vibrácie a nárazi a tak ho oceníte aj pri použití na poschodí alebo v bytovom dome.
Viac o interierovom využití TopStone

Hľadáte specifický odtieň? Potrebujete podlahu zladiť s obložením alebo vybavením interieru? Túžite po jedinečnom prvku, ktorý bude dokonale zapadať a súčasne vyčnievať ako originálna dominanta?

Nič nie je problém! Interierové kamenné povrchy TopStone vyrábame v mnohých farebných variantoch, v prírodných tónoch riečneho a mramorového kamienku alebo v extravagantnejších odtieňoch perleťových kamienkov.
 

Na našom e-shope si vyberiete!

 

A dokonca?! TopStone na stene!


Ak je kamenný koberec na zemi zaujímavým ozvláštnením interieru, tak využitie na stene je luxusný detail, ktorý sa stane vrcholom a dominantou kreatívnych možností architektov alebo tvorcov interierov.

Bez nutnosti fixácie - bednenia, s veľmi jednoduchou aplikáciou docielite kúzelného prírodného efektu, ktorý veľmi netypickým zpôsobom zútulní Váš dom, byt aj nebytový priestor ako je kancelária či reštaurácia.

Napadlo Vás využiť tento unikátny povrch v sprchovacom kúte, okolo krbu či za kuchyňskou linkou? Aj to je možné!

Elegantný sivý, rafinovaný čierný, nebesky biely aj hodvábne púdrový, všetky tieto a mnoho ďalších vyladených odtieňov nájdete na našom e-shope. Steny získajú s kamenným povrchom jedinečnú tvár, ktorú si zamilujete.
 

Presvedčte sa na našom e-shope

 

Kombinácia vlastností, ktoré u konkurencie nenájdete!


TopStone sú unikátne povrchy, ktoré vynikajú jedinečnou kombináciou vlastností. Tú nenájdete u žiadneho iného produktu tohto typu na slovenskom trhu. Dlhá životnosť, absencia špár, protišmykovosť, praktičnosť, odolnosť voči soliam a chemikaliam, ekologická nezávadnosť, tvarovateľnosť, skvelá tepelná vodivosť, široká škála estetického využitia a jednoduchá realizácia je len pár vlastností z dlhého zoznamu benefitov, ktoré povrchy TopStone ponúkajú.

Siahnite si


Príďte sa presvedčiť a dotknúť sa kamenného koberca do klientského centra k niektorému z mnohých našich obchodných partnerov alebo si vyberte priamo na našom e-shope a nechajte si povrch priviesť až domov.

Máte otázky?


Zaujíma Vás, na aké povrchy sa dá TopStone klásť? -- Kde všade je možné ho použiť? -- Koľko stojí? -- Či a ako ho zvládnete položit sami?-- Či je možné niekde povrchy vidieť na vlastné oči a dotknúť sa ho? -- Kontaktujte nás, naši špecialisti s Vami vyriešia konkrétne otázky a navrhnú riešenie priamo pre Vás.

Na vlastné oči


Presvedčte sa, že povrchy TopStone sú naozaj krásne, je jednoduché ich položiť a vydrží naozaj všeličo. Náš youtube kanál je plný inšpirácie, ukážok, návodov a nápadov.

 

Zatvorte oči, cítite svieži vzduch vlažného letného rána na brehu rieky? Vnímate ten uvoľňujúci pocit, keď sa bosou nohou prechádzate a nežne sa borí do jemných kamienkov v koryte? Tak presne taký je kamenný koberec TopStone. Krásny, príjemný a prírodný!