Buďte kreatívni s produktmi TopGlass od TopStone!

Vyrobte si originálne vianočné dekorácie či jedinečný bytový doplnok s našou novinkou farbív Metallic, INK a Paste na tónovanie produktov TopGlass. Navyše teraz všetky produkty z radu TopGlass s 15% zľavou!

Liacu živicu určenú na odlievanie dekoratívnych predmetov (povrchov) máme už v ponuke nejaký čas. Táto číra epoxidová zálievka našla široké využitie nielen v dizajne, ale aj pri zalievaní stolov, pultov, reklamných predmetov, šperkov a kvetov. Naše produkty TopGlass ponúkajú možnosť liatia materiálu vo vrstve do 10, 50 a 100 mm.

Teraz sme rad TopGlass doplnili o tri typy farbív (Metallic, INK, Paste) vytvorených vlastnou receptúrou, ktorá vám zaručí kvalitu za prijateľnú cenu. Farbivá môžete vyberať zo širokej škály nevšedných odtieňov a oslnia vás svojou farebnou sýtosťou.

TopGlass Metallic je práškový metalický pigment, v kombinácii s TopGlass lícou živicou vytvára nepriehľadnú metalickú farebnú štruktúru. Je UV stabilný a vysoko koncentrovaný, čo vám zaručuje použitie iba malého množstva metalického prášku. Intenzitu zafarbenia regulujete potom množstvom pridaného prášku. Farebné odtiene sú vzájomne miešateľné, čo vám umožňuje neobmedzené množstvo farebných kombinácií!

topglass-metallic.jpg

TopGlass INK je vysoko koncentrované alkoholové farbivo, v kombinácii s TopGlass liacou živicou vytvára oproti Metallicu priehľadnú farebnú štruktúru. Je tiež UV stabilný a stačí použiť len „pár kvapiek“. Intenzitu zafarbenia regulujete množstvom pridaného roztoku. Tento pigmentový roztok je tiež dobre miešateľný.

topglass-ink.jpg

TopGlass Paste je vysoko koncentrovaná pigmentová pasta založená na epoxidovej živici, v kombinácii s TopGlass lícou živicou vytvára nepriehľadnú farebnú štruktúru. Pasta je bez kryštalizácie a na dosiahnutie požadovanej sýtosti farby stačí len malé množstvo. Vzájomná miešateľnosť farebných odtieňov pást vám opäť umožňuje neobmedzené množstvo farebných kombinácií a popustiť uzdu vašej fantázie!

topglass-paste.jpg

Zostaňme v kontakte

Prajete si dostávať novinky e-mailom a byť stále v obraze? Stačí zadať Váš e-mail a prihlásiť sa k odberu noviniek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

Prevádzka a korešpondenčná adresa spoločnosti:
TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Vrbovská cesta 123, 921 01 Piešťany
+421 918 459 563
info@topstone.sk

IČO: 47096926
IČ DPH: SK 2023753886

Sídlo firmy:

TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Bratislavská 113, 921 01 Piešťany

Bankové spojenie: 4017922122 / 7500
IBAN: SK05 7500 0000 0040 1792 2122
Spoločnosť je registrovaná na okresnom súde Trnava,
oddiel s.r.o., vložka číslo 31454/T

Otváracia doba:
Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30 hod.