Gabióny

V dnešnej dobe sú gabiónové systémy súčasťou modernej vonkajšej architektúry. Gabióny môžete použiť napríklad pre oplotenie vášho pozemku. Poskytnú vám väčšie súkromie, zabráni prieniku hluku z ulice a znemožní vstup nepovolaných osôb na váš pozemok. Výroba plotov je čisto zákazková, na mieru a priania našich zákazníkov.

Inšpirácia  Kalkulačka

Gabiónové siete

Využite našich gabiónových sietí a vytvorte si vlastnú konštrukciu z gabiónu. K dispozícii sú varianty pre malé, stredné aj veľké koše. V ponuke nájdete tiež špirály a háčiky pre spojenie sietí. Kvalita gabiónových sietí je hlavne v úprave 4 mm pozinkovaného drôtu Galfan (95% Zn a 5% Al) 350 - 400 g / m². Zvary u gabiónových sietí sú pravidelne testované v ťahu, ktorý je minimálne 75% pevnosti oceľového drôtu.

S našou povrchovou úpravou garantujeme minimálnu životnosť Topstone gabiónového plotu 50 rokov, za použitia všetkých komponentov, vrátane našich stabilizačných stĺpikov.


Kúpiť na e-shope

gabiony-1.png

Gabiónové ploty

Gabióny môžete použiť napríklad pre oplotenie vášho pozemku. Poskytnú vám väčšie súkromie, zabráni prieniku hluku z ulice a znemožní vstup nepovolaných osôb na váš pozemok. Gabiónové ploty TopStone sú vysoko prémiovej kvality, žiarovo pozinkované. Výroba plotov je čisto zákazková, na mieru a priania našich zákazníkov. 

pic-47.webp

Gabiónové kvetináče

Gabiónové kvetináče pre vašu záhradu, park, či firmu. Stále viac ich máme možnosť vidieť aj v interiéri. Často sú súčasťou vstupných vestibulov firiem, či ako prvok, ktorý ozvláštni vašu kanceláriu. V ponuke nájdete rôzne tipy okrasných kvetináčov. Stačí si vybrať ten správny druh dekoračného kameňa, ktorým gabiónové kvetináče naplníte.


Kúpiť na e-shope

pic-48.webp

Gabiónové koše

Pre kvalitný gabión je základom drôtená konštrukcia (kôš) vytvorená zo zváraných panelov. Moderná konštrukcia plnená kamenivom v dnešnej dobe predčila klasické kamenné betónové konštrukcie. Koše sa skladajú z gabionových sietí s úpravou Galfan (95% Zn + 5% Al), 350 - 400 g / m².

S našou povrchovou úpravou garantujeme minimálnu životnosť Topstone gabiónového plotu 50 rokov, za použitia všetkých komponentov, vrátane našich stabilizačných stĺpikov.


Kúpiť na e-shope

pic-50.webp

Gabiónové doplnky

V našej ponuke nájdete široký sortiment doplnkov potrebných k stavbe a montáži gabiónov. Gabiónové kliešte ručné aj pneumatické, stĺpiky, gabiónové c spony, špirály. Máme dlhoročné skúsenosti v rámci realizácií gabionového oplotenia, odborne vám poradíme. Predávame kompletný sortiment súvisiaci so stavbou gabiónov a gabiónových architektonických prvkov.


Kúpiť na e-shope

pic-51.webp

Kontaktný formulár

Zostaňme v kontakte

Prajete si dostávať novinky e-mailom a byť stále v obraze? Stačí zadať Váš e-mail a prihlásiť sa k odberu noviniek.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom ponuky a spracovania marketingových ponúk. Viac informácií:Ochrana osobných údajov

Stránky sú chránené službou Google reCAPTCHA ochrana osobných údajov a zmluvné podmienky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

Prevádzka a korešpondenčná adresa spoločnosti:
TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Vrbovská cesta 123, 921 01 Piešťany
+421 918 459 563
info@topstone.sk

IČO: 47096926
IČ DPH: SK 2023753886

Sídlo firmy:

TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Bratislavská 113, 921 01 Piešťany

Bankové spojenie: 4017922122 / 7500
IBAN: SK05 7500 0000 0040 1792 2122
Spoločnosť je registrovaná na okresnom súde Trnava,
oddiel s.r.o., vložka číslo 31454/T

Otváracia doba:
Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30 hod.