Gabióny

V dnešnej dobe sú gabiónové systémy súčasťou modernej vonkajšej aj vnútornej architektúry za použitia prírodných materiálov - kameň, drevo. Gabión je atraktívny efektný doplnok, pre váš domov či záhradu, ktorý bude slúžiť po niekoľko desaťročí bez nutnosti údržby.

Montáž konštrukcie je pomerne rýchla, nenáročná, ekologická a vykonáva sa suchým procesom, je teda možná celoročne. Gabión je možné použiť napríklad na stavbu plotu, spevnenie svahu, obloženie steny, ako záhradné doplnky, kvetináče, lavice, záhony atď.

Vyberte si nižšie z našej ponuky požadovaný produkt so zárukou kvality.

Gabiónové koše  Gabiónové siete  Plotové systémy  Gabiónové kvetináče  Gabiónové doplnky

Gabiónová kalkulačka   Inšpirácia   

Gabiónové siete

Využite našich gabiónových sietí a vytvorte si vlastnú konštrukciu z gabiónu. K dispozícii sú varianty pre malé, stredné aj veľké koše. V ponuke nájdete aj špirály, háčiky, c spony na spojenie sietí a ďalšie doplnky. Siete sú vyrobené z 4 mm pozinkovaného drôtu s povrchovou úpravou GALFAN (95% Zn a 5% Al) 350 - 400 g/m², garantovaná životnosť minimálne 50 rokov.


Kúpiť na e-shope

gabionove-site.jpg

Plotový systém PREMIUM

Gabióny môžete použiť napríklad pre oplotenie vášho pozemku. Poskytnú vám väčšie súkromie, zabráni prieniku hluku z ulice a znemožní vstup nepovolaných osôb na váš pozemok. Gabiónové ploty TopStone sú vysoko prémiovej kvality, žiarovo pozinkované. Výroba plotov je čisto zákazková, na mieru a priania našich zákazníkov. 

ploty-premium- desky.jpg

Gabiónové kvetináče

Gabiónové kvetináče pre vašu záhradu, park, či firmu. Stále viac ich máme možnosť vidieť aj v interiéri. Často sú súčasťou vstupných vestibulov firiem, či ako prvok, ktorý ozvláštni vašu kanceláriu. V ponuke nájdete rôzne tipy okrasných kvetináčov. Stačí si vybrať ten správny druh dekoračného kameňa, ktorým gabiónové kvetináče naplníte.


Kúpiť na e-shope

gabionove-kvetinace.jpg

Gabiónové koše

Pre kvalitný gabión je základom drôtená konštrukcia (kôš) vytvorená zo zváraných panelov. Moderná konštrukcia plnená kamenivom v dnešnej dobe predčila klasické kamenné betónové konštrukcie. Koše sa skladajú z gabionových sietí s úpravou GALFAN (95% Zn + 5% Al), 350 - 400 g/m².
S našou povrchovou úpravou garantujeme minimálnu životnosť Topstone gabiónového plotu 50 rokov, za použitia všetkých komponentov, vrátane našich stabilizačných stĺpikov.


Kúpiť na e-shope

gabionove-kose.webp

Gabiónové doplnky

V našej ponuke nájdete široký sortiment doplnkov potrebných k stavbe a montáži gabiónov. Gabiónové kliešte ručné aj pneumatické, stĺpiky, gabiónové c spony, špirály. Máme dlhoročné skúsenosti v rámci realizácií gabionového oplotenia, odborne vám poradíme. Predávame kompletný sortiment súvisiaci so stavbou gabiónov a gabiónových architektonických prvkov.


Kúpiť na e-shope

image9 web.jpg

Kontaktný formulár

Zostaňme v kontakte

Prajete si dostávať novinky e-mailom a byť stále v obraze? Stačí zadať Váš e-mail a prihlásiť sa k odberu noviniek.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom ponuky a spracovania marketingových ponúk. Viac informácií:Ochrana osobných údajov

Stránky sú chránené službou Google reCAPTCHA ochrana osobných údajov a zmluvné podmienky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

Prevádzka a korešpondenčná adresa spoločnosti:
TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Vrbovská cesta 123, 921 01 Piešťany
+421 918 459 563
info@topstone.sk

IČO: 47096926
IČ DPH: SK 2023753886

Sídlo firmy:

TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Bratislavská 113, 921 01 Piešťany

Bankové spojenie: 4017922122 / 7500
IBAN: SK05 7500 0000 0040 1792 2122
Spoločnosť je registrovaná na okresnom súde Trnava,
oddiel s.r.o., vložka číslo 31454/T

Otváracia doba:
Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:00 hod.