Gabióny

V dnešnej dobe sú gabiónové systémy súčasťou modernej vonkajšej aj vnútornej architektúry za použitia prírodných materiálov - kameň, drevo. Gabión je atraktívny efektný doplnok, pre váš domov či záhradu, ktorý bude slúžiť po niekoľko desaťročí bez nutnosti údržby.

Montáž konštrukcie je pomerne rýchla, nenáročná, ekologická a vykonáva sa suchým procesom, je teda možná celoročne. Gabión je možné použiť napríklad na stavbu plotu, spevnenie svahu, obloženie steny, ako záhradné doplnky, kvetináče, lavice, záhony atď.

Vyberte si nižšie z našej ponuky požadovaný produkt so zárukou kvality.

Gabiónové koše  Gabiónové siete  Plotové systémy  Gabiónové kvetináče  Gabiónové doplnky

Gabiónová kalkulačka   Inšpirácia   

Gabiónové siete

Využite ponuku gabiónových sietí a vytvorte si vlastnú konštrukciu. Ponúkame siete pre menšie i väčšie stavby s príslušenstvom (rozperné háky, špirály, c-skrutky, stĺpiky atď.) na zostavenie požadovanej zostavy.
Povrchová úprava s certifikátom GALFAN 95% Zn + 5% Al, priemer drôtu 4 mm so zaručenou životnosťou 50 a viac rokov.
Siete sa pravidelne testujú vo výrobnom procese. Ponúkame širokú škálu rozmerov sietí s rozmermi ok 10×10, 10×5, 5×10, 10×2,5 a najnovšie 5×5 cm.


Kúpiť na e-shope

gabionove-site.jpg

Plotový systém PREMIUM

Gabióny môžete použiť napríklad pre oplotenie vášho pozemku. Poskytnú vám väčšie súkromie, zabráni prieniku hluku z ulice a znemožní vstup nepovolaných osôb na váš pozemok. Gabiónové ploty TopStone sú vysoko prémiovej kvality, žiarovo pozinkované. Výroba plotov je čisto zákazková, na mieru a priania našich zákazníkov. Pri ich objednávke kontaktujte našich obchodníkov (info@topgabion.sk, +421 911 414 372).

ploty-premium- desky.jpg

Gabiónové kvetináče

Gabiónové kvetináče pre vašu záhradu, park, či firmu. Stále viac ich máme možnosť vidieť aj v interiéri. Často sú súčasťou vstupných vestibulov firiem, či ako prvok, ktorý ozvláštni vašu kanceláriu. V ponuke nájdete rôzne tipy okrasných kvetináčov. Stačí si vybrať ten správny druh dekoračného kameňa, ktorým gabiónové kvetináče naplníte.


Kúpiť na e-shope

gabionove-kvetinace.jpg

Gabiónové koše

Základom kvalitného gabionu je drôtená konštrukcia (kôš) zložená zo zváraných panelov rôznych veľkostí. V súčasnosti moderné drôtené ploty a steny vyplnené kamenivom prekonali bežné betónové konštrukcie.
Jednotlivé koše pozostávajú z gabiónových sietí s povrchovou úpravou GALFAN 95% Zn + 5% Al s priemerom drôtu 4 mm. Tento certifikovaný povlak zaručuje životnosť 50 a viac rokov.
Ponúkame širokú škálu rozmerov košov s okami 10×10, 10×5 cm s vekom a bez veka.


Kúpiť na e-shope

gabionove-kose.webp

Gabiónové doplnky

V našej ponuke nájdete široký sortiment doplnkov potrebných k stavbe a montáži gabiónov. Gabiónové kliešte ručné aj pneumatické, stĺpiky, gabiónové c spony, špirály. Máme dlhoročné skúsenosti v rámci realizácií gabionového oplotenia, odborne vám poradíme. Predávame kompletný sortiment súvisiaci so stavbou gabiónov a gabiónových architektonických prvkov.


Kúpiť na e-shope

image9 web.jpg

Kontaktní formulář

Zostaňme v kontakte

Prajete si dostávať novinky e-mailom a byť stále v obraze? Stačí zadať Váš e-mail a prihlásiť sa k odberu noviniek.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení a zpracování marketingových nabídek. Více informací:Ochrana osobních údajů

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

Prevádzka a korešpondenčná adresa spoločnosti:
TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Vrbovská cesta 123, 921 01 Piešťany
+421 918 459 563
info@topstone.sk

IČO: 47096926
IČ DPH: SK 2023753886

Sídlo firmy:

TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Bratislavská 113, 921 01 Piešťany

Bankové spojenie: 4017922122 / 7500
IBAN: SK05 7500 0000 0040 1792 2122
Spoločnosť je registrovaná na okresnom súde Trnava,
oddiel s.r.o., vložka číslo 31454/T

Otváracia doba:
Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30 hod.