Gabionové ploty a siete

Viete, koľko gabiónov budete potrebovať na svoj vysnívaný plot? Nevadí, s našou jedinečnou kalkulačkou to bude hračka. Vypočíta nielen potrebný materiál, ale aj cenu.  Dokonca pre vás vytvorí aj grafický náhľad!

Potrebujete pomôcť s realizáciou vášho vysnívaného gabionového plotu? Kontaktujte nás a my všetko zariadime!

Kontakt  Kalkulačka

Ako postaviť gabiónovú sieť?

Najprv použite našu jedinečnú kalkulačku, ktorá vám v priebehu niekoľkých sekúnd presne vypočíta materiál potrebný na stavbu vášho vysnívaného gabiónového plota. Ako bonus vytvorí aj grafický náhľad, ktorý si môžete okamžite stiahnuť. V prípade akýchkoľvek pochybností alebo otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 918 459 563. Potom si objednajte materiál v našom e-shope a potom začnime.

Príprava podkladu zohráva dôležitú úlohu pri stavbe gambionového plotu alebo steny. Vždy záleží na konkrétnej realizácii - či ide o jednoduchú alebo zložitejšiu stavbu, plot alebo oporný múr. Pri konštrukcii zohráva úlohu výška a šírka, terén atď. Všeobecne platí, že pre základ postačuje zhutnené podložie doplnené geotextíliou a štrkovým lôžkom (v jednoduchej verzii stačí výška približne 1 m a minimálna šírka 30 cm).

Vždy je dobré poradiť sa so statikom, ktorý vám pomôže vybrať vhodnú možnosť podkladu alebo odporučí vystuženie zvoleného podkladu stabilizačnými stĺpikmi.

Gabiónové siete a ploty sa však odporúčajú stavať na betónovom základe, ktorého šírka by mala zodpovedať šírke plotového múru. Aby ste zabránili prepadávaniu kameniva, nainštalujte podporné stĺpiky.

Základným prírodným materiálom na vyplnenie gambónov je kameň, ktorý je ľahko dostupný a cenovo prijateľný. Kameň by mal byť netrieštivý, dostatočne tvrdý, odolný voči poveternostným vplyvom a jeho priemer musí byť vždy väčší ako veľkosť oka, inak sa prepadne. Ďalšie možnosti sú drevo, rastliny alebo sklo. Konštrukcia môže byť ponechaná aj ako prázdna klietka.


Gabiónové siete a koše

Len s nami máte všetko úplne bez starostí. Vďaka našej kalkulačke neurobíte pri nákupe chybu a poskytujeme aj návod na montáž. 

Keďže máme všetky produkty na sklade, zaručujeme rýchle dodanie vašej objednávky. Samozrejmosťou je záruka kvality.

gabionova-sit.webp

Gabiónové ploty

Potrebujete na záhrade naozaj pevný a odolný plot, ktorý vydrží desiatky rokov? Na tento účel je ideálnou voľbou gabiónový plot na mieru. 

Pomôžeme vám s realizáciou gabionového plota od A po Z. Či už ide o samotný výpočet, pomoc s výberom správneho riešenia alebo samotnú implementáciu.

gabionovy-plot.webp

Technická podpora

Našim zákazníkom, realizačným a obchodným partnerom je k dispozícii.
Technická podpora: info@topstone.sk
Mobil: +421 918 459 563

Zostaňme v kontakte

Prajete si dostávať novinky e-mailom a byť stále v obraze? Stačí zadať Váš e-mail a prihlásiť sa k odberu noviniek.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom ponuky a spracovania marketingových ponúk. Viac informácií:Ochrana osobných údajov

Stránky sú chránené službou Google reCAPTCHA ochrana osobných údajov a zmluvné podmienky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

Prevádzka a korešpondenčná adresa spoločnosti:
TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Vrbovská cesta 123, 921 01 Piešťany
+421 918 459 563
info@topstone.sk

IČO: 47096926
IČ DPH: SK 2023753886

Sídlo firmy:

TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Palárikova 76, 022 01 Čadca

Bankové spojenie: 4017922122 / 7500
IBAN: SK05 7500 0000 0040 1792 2122
Spoločnosť je registrovaná na okresnom súde Trnava,
oddiel s.r.o., vložka číslo 31454/T

Otváracia doba:
Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30 hod.