Kamenný koberec

Kamenné koberce Topstone sú výnimočné moderné povrchy na použitie v interiéri aj exteriéri.

Spoznajte výnimočné čaro kamenných kobercov TopStone

Vynikajú nielen svojím atraktívnym prírodným vzhľadom, ale predovšetkým jedinečnými vlastnosťami ako je mrazuvzdornosť, unikátna vodopriepustnosť, celistvosť (vďaka absencii špár) a nenáročná údržba. TopStone je prvá česká spoločnosť, ktorá vyvinula kamenný koberec na báze prírodných kamienkov a unikátneho spojiva a získala si tak tisíce spokojných zákazníkov.

Tradícia, vlastný vývoj, neobyčajná kvalita a zaručene nezávadné materiály, to je synonymum pre kamenné koberce značky TopStone.

TopStone - osvedčená tradícia

TopStone je spoločnosť, ktorá má medzi svojimi konkurentmi absolútne jedinečné postavenie vďaka najdlhšej tradícii, s akou sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a predaju kamenných kobercov. Naše výrobky pochádzajú z overených zdrojov, sú pravidelne kontrolované a neobsahujú škodlivý a v mnohých krajinách zakázaný nonylfenol. Na českom a medzinárodnom trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov a môžeme sa pochváliť najdlhšou overenou životnosťou našich povrchov.

Máte konkrétnu otázku týkajúcu sa používania povrchu TopStone? Potrebujete poradiť? Obráťte sa na našich odborníkov, ktorí s vami budú trpezlivo pracovať a pomôžu vám s výberom, prípravou alebo realizáciou.

Kamenný koberec v exteriéri

Kamenný koberec v exteriéri je nádherným, netradičným a originálnym riešením spevnenia povrchu. Už žiadna zarastená dlažba pred domom, žiadna hrdzavá a vŕzgajúca terasa alebo klzké schody či okolie bazéna.

Ak hľadáte dokonalý praktický povrch, ktorý je pevný, odolný, jednoduchý a ľahko realizovateľný, ako aj atraktívny, vyberte si zo širokej ponuky farebných variantov TopStone. Počítajte s tým, že bude vyzerať a slúžiť rovnako dobre aj o 20 rokov ako po inštalácii a vytvrdnutí.

Viac o kamenných kobercoch v exteriéri

Exteriérové kamenné koberce môžete dokonale prispôsobiť svojmu domu, záhrade a krajine, pretože ponúkame nekonečné množstvo odtieňov v zmesiach riečnych a mramorových kameňov.

Všetky nájdete v našom e-shope

Kamenný koberec v interiéri

Topstone rozsvieti a ozvláštni váš interiér a stane sa tak rafinovaným prvkom, ktorý bude každý obdivovať pre jeho atraktívny vzhľad i praktickosť. Nemusí ísť len o podlahy v technických miestnostiach či kúpeľniach. Kamenný koberec je možné nápadito zakomponovať aj do obývacích miestností alebo sáun či dokonca spální.

Hoci by ste to nečakali, kamenný koberec je teplý, veľmi príjemný a dobre spolupracuje s podlahovým vykurovaním. Na rozdiel od iných povrchov neprenáša vibrácie a otrasy, takže ho oceníte aj pri používaní na poschodí alebo v bytovom dome.

Viac o kamenných kobercoch v interiéri

Hľadáte konkrétny odtieň? Potrebujete zladiť podlahu s obložením alebo interiérovým nábytkom? Chcete jedinečný prvok, ktorý dokonale zapadne a vynikne ako originálna dominanta?

Nič nie je problém! Vnútorné kamenné povrchy TopStone sú k dispozícii v mnohých farebných variantoch, v prírodných tónoch riečnych a mramorových kamienkov alebo v extravagantnejších odtieňoch perleťových kamienkov.

V našom e-shope si môžete vybrať

A dokonca?! TopStone na stene!

Ak je kamenný koberec na podlahe zaujímavým doplnkom interiéru, jeho použitie na stene je epickým detailom, ktorý sa stane vrcholom a ovládne tvorivé možnosti architektov alebo interiérových dizajnérov.

Bez potreby upevňovania - debnenia, s veľmi jednoduchou aplikáciou dosiahnete čarovný prírodný efekt, ktorý urobí váš dom, byt a nebytové priestory, ako je kancelária alebo reštaurácia, veľmi netypickými.

Napadlo vás použiť tento jedinečný povrch v sprche, okolo krbu alebo za kuchynskou linkou? Aj to je možné!

Elegantná sivá, sofistikovaná čierna, nebesky biela a hodvábna púdrová - všetky tieto a mnohé ďalšie vyladené odtiene nájdete v našom e-shope. Steny získajú jedinečnú tvár, ktorú si zamilujete, s kamennou povrchovou úpravou.

Presvedčte sa sami v našom e-shope

Kombinácia funkcií, ktorú u konkurencie nenájdete!

TopStone sú jedinečné povrchy, ktoré vynikajú unikátnou kombináciou vlastností. To nenájdete v žiadnom inom výrobku tohto typu na českom trhu. Dlhá životnosť, absencia škár, protišmykovosť, praktickosť, odolnosť voči soliam a chemikáliám, ekologická bezpečnosť, tvarovateľnosť, vynikajúca tepelná vodivosť, široká škála estetického využitia a jednoduchá realizácia sú len niektoré vlastnosti z dlhého zoznamu výhod, ktoré ponúkajú povrchy TopStone.

Dotknite sa

Príďte si kamenné koberce pozrieť a ohmatať do klientskeho centra jedného z našich mnohých obchodných partnerov alebo si vyberte priamo v našom e-shope a nechajte si povrch doručiť až domov.

Chcete sa na niečo spýtať?

Zaujíma vás, na aké povrchy sa dá TopStone pokladať?

  • Kde všade je možné ho použiť?
  • Koľko stojí?
  • Či a ako ho zvládnete položiť sami alebo či je možné niekde povrchy vidieť na vlastné oči a ohmatať si ich?

Kontaktujte nás, naši špecialisti sa budú zaoberať vašimi konkrétnymi otázkami a navrhnú pre vás riešenie.

Na vlastné oči

Presvedčte sa, že povrchy TopStone sú naozaj krásne, je jednoduché ich položiť a vydržia naozaj všeličo. Náš youtube kanál je plný inšpirácie, ukážok, návodov a nápadov.

Zostaňme v kontakte

Prajete si dostávať novinky e-mailom a byť stále v obraze? Stačí zadať Váš e-mail a prihlásiť sa k odberu noviniek.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom ponuky a spracovania marketingových ponúk. Viac informácií:Ochrana osobných údajov

Stránky sú chránené službou Google reCAPTCHA ochrana osobných údajov a zmluvné podmienky.

ISO 9001 ISO 14001

Kontakt

Prevádzka a korešpondenčná adresa spoločnosti:
TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Vrbovská cesta 123, 921 01 Piešťany
+421 918 459 563
info@topstone.sk

IČO: 47096926
IČ DPH: SK 2023753886

Sídlo firmy:

TOPSTONE Slovensko s.r.o.
Palárikova 76, 022 01 Čadca

Bankové spojenie: 4017922122 / 7500
IBAN: SK05 7500 0000 0040 1792 2122
Spoločnosť je registrovaná na okresnom súde Trnava,
oddiel s.r.o., vložka číslo 31454/T

Otváracia doba:
Pondelok - Piatok: 8:00 – 16:30 hod.